Wpis z mikrobloga

Murki, okradli moją paczkę która była wysłana Pocztą Polską. Ktoś mi powie jak to jest możliwe? Została wysłana w czwartek, ubezpieczona, 'Paczka24' z Wrocławia, przeszła przez UP Wrocław, Wer Wrocław, Wer Warszawa, UP w mieście obok mnie i dzisiaj już była na moim UP. Poszedłem, zdziwiony że listonosz nie przychodzi. Po czym dowiaduje się że 'Pańska paczka została okradziona, została komisyjnie zważona, i waga nie zgadza się o 0,5kg , dlatego nie opłacało się nawet jej wysyłać do Pana' . Protokół spisany, z sprzedawcą się już skontaktowałem.

I tutaj moje pytanie, wytłumaczcie mi jak, kiedy. Paczka nie mogła się uszkodzić, była specjalnie zabezpieczona, w środku telefon. Z tego co widziałem paczka została prawdopodobnie rozcięta z jednej strony, i potem zaklejona... Kompletnie inną taśmą >.< Mieliście już kiedyś taką sytuacje? Ile czasu trwa cała ta procedura z ubezpieczeniem?

Wołam @Old_Postman

Pozdrawiam, i (nie)dobry wieczór ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 34
  • Odpowiedz
@Old_Postman: W takim wypadku kto bierze na siebie odpowiedzialność że tak powiem za okradzioną paczkę. W sensie, ostatni UP który ją przyjął pomimo 'defektu' czy to już po sznurkach dojdą gdzie co zaginęło?
  • Odpowiedz