Wpis z mikrobloga

@Farciak: W loterii dziennie można wygrać do 150 punktów. 100 pkt = 1 dolar. Punktami można obniżyć cenę maksymalnie o 15%. 1080 pkt można wymienić na kupon 5$.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@m3nt0r13: 10000 pojemności, 3 razy telefon naładować mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Farciak: m.banggood.com/Original-XIAOMI-51V-21A-10000mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-977406.html
  • Odpowiedz
@MichaelT128: Pytam z ciekawości bo jest/był straszny hype na ten power bank.I chyba był czymś spowodowany? Do tego mam pare pytań. I ile razy faktycznie można naładować np taki s5 z bateria 2800mAh. I ile wytrzymuję taki power bank w trudniejszych warunkach niż leżenie koło telefonu na biurku. Jak znosi trudne warunki na przykład niskie temperatury. Czy jest możliwość jednocześnie ładowania Banku i telefonu. Sam mam bank włąsnej roboty z 5
  • Odpowiedz
@m3nt0r13: tego s5 na spokojnie 3x, w moich wpisach masz pomiar realnej pojemności. Pytania o warunki, przechowywanie itp to nie do xiaomi, tu w środku też masz ogniwa jak w każdym innym i to od nich zależy.
  • Odpowiedz
@Storczycki: Po pierwsze, nie widzę powodu do takiej agresywnej odpowiedzi.

A po drugie - jesteś pewien, że masz model 10,5'' Galaxy Tab S z baterią 7,900mAh i chcesz powiedzieć, że powerbank 10000mAh (3.6V) pozwala na jego podładowanie 1.5-krotnie? Bo w to mi jest cieżko uwierzyć. Czy może piszesz o modelu ~8 calowym?
No i masz iPada czy iPada mini? Bo wg producenta pozwala on na naładowanie modelu mini jednokrotnie, a zatem
  • Odpowiedz