Wpis z mikrobloga

Grałem w Tribes Zemsta na kilku komputerach kiedyś i zawsze wszystko było ok, teraz na nowszym sprzęcie musiałem ściągnąć grę z chomików (płytę gdzieś wcięło) i mam takie problemy; wyskakuje mi na starcie komunikat że gra wymaga co najmniej 32MB pamięci karty i że mam za mało (GTX 780 3GB) chociaż gdy już się uruchomi to działa normalnie. Drugi problem to taki, że ustawienia sterowania się nie zapisują (nie wiem czy wszystkie, czułość myszki na pewno) i pomimo że po uruchomieniu są takie jak je ustawiłem, to gra działa na domyślnych i muszę wejść w te opcje i kliknąć akceptuj (nic nie muszę zmieniać) żeby działało tak jak chce.
Wiecie jak to naprawić ? Ostatni komputer na jakim grałem dobrze był z 2006 roku, nie wiem czy teraz gra działa na czymś co nowy sprzęt nie wspiera, czy to piracka wersja jest zepsuta. Znacie może jakiś patch dodający rozdzielczość full hd?

#tribes #gry #pcmasterrace
  • 4
@franaa: W sumie nie wiem, w Zemstę gram dlatego że mi się przypomniało jak kiedyś w to grałem i chcę to odświeżyć, Ascend na Steam to wersja online czy z kampanią?