Wpis z mikrobloga

@quetran: W piątek wyszedłem prawie godzinę przed pociągiem gdzie rozkładowo mam 13min na dworzec właśnie 0em no i powiem Ci, ze czekałem na dworcu ponad godzinę na kolejny pociąg ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matix21: Z tego co wiem, wprawdzie nie mają kar jako takich, ale jest im odejmowana "premia" - czyli dodatkowa część pensji, która sprawia, że można za nią przeżyć.
@quetran: Mnie bardziej dziwi fakt, że jak mieszkałem prawie, że na Bielanach (końcówka Ołtaszyna) to miałem suma sumarum mniejsze opóźnienia komunikacji, niż teraz na Ołbinie (Wyszyńskiego) właśnie z 0P czy 1 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@justbreathe: 1 jest mocno opóźniona to fakt, ale #!$%@? mózgowe 0 bije wszystko xDDD Trójkąt bermudzki nie ma innego wyjścia, aby dotrzeć bezpośrednio na grunwald, a co zabawne przeprowadziłem się tu dlatego, że miałem już dość 700 na wyszyńskiego która jeździła jak chciała, raz 5 minut wcześniej, raz 10 później.
@asterix61: Ja w ogóle z 700 nie korzystam. Jak mam się dostać na Grunwald to wychodzę tak, żeby być na przystanku 15 minut przed czasem, w którym mam się pojawić i nawet nie patrzę na rozkład - coś przyjeżdża zwykle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@quetran: rozklad jazdy MPK to czasy odjazdow/przyjazdow jedynie SUGEROWANE. A czy autobus, tramwaj w ogole przyjedzie zalezy od wielu czynnikow. Po wiecej informacji najlepiej sie zglosic do meteorologa lub wrozki.
P.S. jezdzilem z Krzykow 112 i 113 jeszcze przed remontem Grota Roweckiego. Potem przesiadka na 145/146 i dopiero na PolWro. To byl hardcore
jak mieszkałem prawie, że na Bielanach (końcówka Ołtaszyna)


@justbreathe: Ale między Ołtaszynem a Bielanami to są jeszcze wsie Wysoka i Ślęza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)