Wpis z mikrobloga

Mirki Mirunie, jestem spóźnionym prezentem mikołajkowym. Dziś kończę 20 lat, starość nie radość(,)
To chyba moje najgorsze uro ever, ale chyba są jeszcze ludzie, dzięki którym da się jakoś spędzić ten dzień.

Częstujcie się najlepszymi cuksami jakie mam.
Smacznego


#urodziny #feels #oswiadczenie i zaraz #nocnazmiana
Pobierz t.....l - Mirki Mirunie, jestem spóźnionym prezentem mikołajkowym. Dziś kończę 20 lat...
źródło: comment_P7CakZtNJKfkd04iCbChKRVAZBv57BCf.jpg
  • 23
@takemetothehell: Każde, nie da się żyć pełnią życia w obecnych czasach. Nasze życia nigdy nie będą tak szczęśliwe jak tego byśmy pragnęli. Naszym życiem będą rządzić ludzie i pieniądze. Lepiej umrzeć młodo bo przynajmniej ma się świadomość że wtedy na pogrzebie będzie więcej ludzi.
@vegaushp: Czemu? Chyba lepiej jak dużo osób przyjdzie na twój pogrzeb niż jak by miało cie pochować miasto gdzieś pod płotem bo nie było by cię nawet komu pochować. A to ze życie już takie jest to nie moja wina. Mało kto może sobie pozwolić na szczęśliwe życie przez cały czas.
@takemetothehell: Trochę spóźniony, ale nie samym wykopem człowiek żyje.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! Witamy w drugiej połowie życia. Teraz tylko skończyć studia i zapracować się na śmierć. Żeby nie brzmieć tak bardzo negatywnie to dodam, że życzę terminów zerowych i długiej przerwy międzysemestralnej.