Wpis z mikrobloga

Trochę porażka, skład budowany jako pewniak do MP i walki o najwyższe miejsca w LM, a tu się okazuje że może być klops.


@Marmite: ja coś mam wrażenie, że Penchev gra tak jakoś na siłę, może to się wiązać z jego nieudanym transferem do Novosybirska, w końcu była awantura o to z jego menedżerem. Nie wiem czy on celowo tak źle gra czy ta cała sytuacja włącznie z podaniem sprawy do
  • Odpowiedz
@rbk17: Mam tak samo jak Ty mireczku (,)
Sytuacja jest złożona, trochę też pecha z tymi kontuzjami, ale po coś jednak buduje się ten szeroki skład i o ile w takiej sytuacji za przegraną z Kędzierzynem nie winię nikogo, to jednak pozostałe porażki świadczą,że kasa źle wydana.
  • Odpowiedz
@rbk17: No Penchev bardzo cienko, nie wiem co się z nim stało, w poprzednim sezonie jak grali w parze z Ivoviciem to chyba nie było w Pluslidze drugiej pary przyjmujących, których grę oglądałoby się z taką przyjemnością. Rześki pewnie coś swoją grą wniesie, bo przyjęcie w RR lezy i kwiczy póki co, no ale z racji tegorocznej formuły Plusligi jestem przekonany, że już jest za późno.
  • Odpowiedz
@Marmite: Co do Pencheva to z niewolnika nie ma zawodnika, atmosfera w zespole jest bardzo ważna, a tutaj chyba to leży. Do tego nie rozumiem jak Kurek może dostawać więcej piłek w meczu niż reszta zespołu razem wzięta. Jest 5 przyjmujących, w tym Alek, który po kontuzji nie ma już tej dynamiki, Śliwka któremu nie ufa Kowal, szklany Lynell, Penchev zostawiony na siłę i bez formy po reprezentacji oraz kontuzjowany teraz
  • Odpowiedz
Do tego nie rozumiem jak Kurek może dostawać więcej piłek w meczu niż reszta zespołu razem wzięta.


@wlazly107: Ależ to jest bardzo proste, jeśli masz wybór między Kurkiem, który skończy, a resztą zespołu, która tego nie zrobi, to poślesz piłkę do Kurka ( ͡° ͜ʖ ͡°) w obecnej sytuacji to chyba powinni grać z Witczakiem na ataku i Kurkiem w przyjęciu, bo Śliwka/Penchev/Lynell zwyczajnie nic nie grają.
  • Odpowiedz
@Marmite: Wiadomo, że gdzie indziej też jest problem bo Dryja stanął w rozwoju, a Drzyzga w formie to był dawno temu. Ale jednak główny problem leży w doborze przyjmujących i tutaj Kowal popełnił błąd i przez to sezon będzie stracony, ale za te sukcesy należy mu się jeszcze kredyt zaufania. I mam nadzieję, że Resovia wycofa się z organizacji F4 bo fajnie jednak żeby tam zagrać ze składem który będzie mógł
  • Odpowiedz
Alek, który po kontuzji nie ma już tej dynamiki


@wlazly107: W meczu z Politechniką Alek zagrał jak za dawnych lat, kapitalnie, zdecydowanie było widać ten ogień jak kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zagrywka słaba, masa błędów (6 zepsutych w tiebreaku..), Drzyzga z formą w lesie, no i masa kontuzji, ciężko będzie o top2 w tym sezonie, w zeszłym sezonie dwie pierwsze drużyny miały łącznie po 4 porażki
  • Odpowiedz
@kuba824: Ale akurat porównywanie do poprzednich sezonów ile który zespół miał porażek jest bez sensu, bo tam można było prowadzić zespół 'inaczej' tam przez porażki ze słabymi, mocne zespoły traciły jedynie handicap swojej hali, a gra zaczynała się w PO, tutaj każde zwycięstwo jest ważne, dlatego zostaje walka o top 4, żeby mieć medal i LM.

@rbk17 no jako zawodnik to była tragedia i irytował tym swoim uśmiechem po zepsutych akcjach
  • Odpowiedz
Ale dalej mam nadzieję, że się odrodzą, ale jednocześnie widzę, że przyjęcie zostało źle skompletowane w tym sezonie.


@wlazly107: trochę na wariata wszystko zrobili, z początku Kurek miał być przyjmującym ale że dobrze grał w kadrze na ataku to tam został i awaryjnie dokupili Jaeschke i Lyneel'a, chyba że Francuz był już wcześniej planowany?
  • Odpowiedz
@rbk17 Teraz dokładnie nie pamiętam już jak to było, ale jeden na 100% awaryjnie po Kurku, a Lynell to chyba ogólnie okazja była i też jeszcze ta sytuacja z Penchevem się ciągła chwilę do tego Alek po kontuzji to spore ryzyko więc go wzięli. Mają 5 przyjmujących z których każdy miał być ryzykiem poza sprawdzonym Penchevem. Bo tak to Śliwka młody miał się ogrywać, Jaeschke też młody jednak i nie wiadomo jak
  • Odpowiedz