Wpis z mikrobloga

Jak zagadać do dziewczyny na Tinderze? Znalazło mi parę, jest całkiem ładna, ale poprzednie cztery dziewczyny usunęły mnie po pierwszej mojej wiadomości. Jestem totalną amebą jeżeli chodzi o kontakt z ludźmi i nie mam pojęcia jak sformułować pierwszą wiadomość i jednocześnie nie spłoszyć dziewczyny. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#podrywajzwykopem #tinder #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
@leedss: Popatrz na jej foty, wspólne zainteresowania i wymyśl coś kreatywnego. Jak napiszesz coś tajemniczego, co ją zainteresuje to masz kilkaset większe szanse.
  • Odpowiedz
@AntiPlay: ja nie chcę dziewczyny na jedną noc.
Szukam kogoś kogo będę mógł zaprosić na kolację, ale jak pytałem się o to koleżanek z otoczenia to odmawiały. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ThePawel: widać, że interesuje się sztuką bo ma zdjęcia z wystaw itp. ale ja mam zerowe pojęcie na ten temat i dlatego mam dylemat.
  • Odpowiedz
@leedss: musisz napisać coś zabawnego nawiązującego do zdjęcia lub opisu; zaufaj mi, jestem ekspertem ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwszych dziesięć wymian odpowiedzi powinno być zabawne, żadnych pytań w stylu "skąd jesteś" czy "co tam hehe" ( )
  • Odpowiedz
@h_poirot: jednej napisałem, że ma piękne oczy (bo miała wspaniałe i podkreślała to na każdym zdjęciu), ale to pewni było zbyt trywialne. Kolejna miała w opisie napisane, że jest samotna, na co zareagowałem tym samym (czytaj - długa wiadomość o tym, że też szukam kogoś, bo nie mam się do kogo odezwać). Z dwiema kolejnymi miałem krótkie rozmowy, ale następnego dnia już ich nie było na liście par. ( ͡°
  • Odpowiedz
Jak zagadać do dziewczyny na Tinderze?

ja nie chcę dziewczyny na jedną noc.


@leedss: w takim razie trochę pomyliłeś miejsca, co zresztą sam już odczuwasz, bo skoro wyskakujesz z takim czymś:

jednej napisałem, że ma piękne oczy


zareagowałem tym samym (czytaj - długa wiadomość


@leedss: to nic dziwnego że najwyżej wzruszą ramionami i idą dalej.
  • Odpowiedz
@leedss: postaw się w sytuacji dziewczyny, pewnie wzięły Cię za jakiegoś przegrywa, skoro na początku przyznajesz się do samotności i mówisz, że Ci z tym źle. to jest trochę creepy. facet ma być silny, albo przynajmniej nie pokazywać słabości na początku. macie oboje czerpać przyjemność z rozmowy, więc tak jak już mówiłem, spróbuj podjąć abstrakcyjny temat. a jak Cię oleje to trudno, chyba nie chcesz z kimś takim szukać kontaktu. tylko
  • Odpowiedz
@leedss: Mówisz, że po zdjęciach widać, ze interesuje się sztuką? No to już masz temat do rozmowy, zapytaj o cokolwiek z tym związanego. Czy to pasja, czy może coś poważniejszego, z czym wiąże swoją przyszłość? Powinna się z tego wywiązać całkiem ogarnięta konwersacja. W każdym razie żadnego "hej, co tam", bo takich wiadomości pewnie dostaje dużo - A Ty swoją przynajmniej się jakoś wyróżnisz. :)
  • Odpowiedz