Wpis z mikrobloga

Witam. Przepraszam za spóźnienie na poranną zmianę ale postanowiłem przemyśleć sprawę na świeżym powietrzu przy kawie w McD ;) . Moje wnioski:
Do tej pory pomijanym wątkiem oprócz innych teorii spiskowych jest wątek rodzinny podejrzanego Adama Z. Są to nie potwierdzone informacje ale zarazem bardzo ciekawe. Otóż podejrzany pochodzi z Konina.W Koninie można znaleźć osoby związane z wymiarem sprawiedliwości o tym samym nazwisku co Adam Z. tu przykład: http://www.pokrzywdzeni.poznan.pl/fundacja/struktura-organizacyjna/
oraz być może jego brat bardzo podobny do niego adwokat z tym samym nazwiskiem pracujący w Wwa. Studiował w Krk.
http://zflegal.pl/prawnicy
Kolejna osoba to siostra Adama (nie wiem czy prawda ale były takie plotki): adwokat ?
Tę wątki były poruszana na mirkoczacie ale zaginęły w odmętach spamu. Może to być typowa zbieżność danych a może i nie.
Wszystko to by potwierdzało fakt szybkiego znalezienia dobrego adwokata i samo działanie wokół sprawy (wyciszenie, odstawienie Rutka, oraz skierowanie sprawy w nieumyślne-ewentualne spowodowanie śmierci). Tutaj celowo pomijam wątek ABW gdyż może być to mylny trop (aczkolwiek w tej sprawie każda opcja wydaje się być możliwa).
Następnie sprawa nie poruszana przez Policje, Rutka to słynne gasnące światło z filmu (czas 19.42): https://www.youtube.com/watch?v=cZ4zez1_TcE
Jak dla mnie to mogło być światło auta dającego znak, parkującego, bądź latarka (nie jestem z Poznania więc nie znam okolicy czy to nie jakaś mała latrnia ale patrząc na zdjęcia i mapy wydaje się to możliwe). Oczywiście możliwe iż została zapakowana tam do auta. Ale temu mogą przeczyć kolejne filmy Rutka ale nie została potwierdzona ich autentyczność. Natomiast chyba nikt już dziś nie zaprzeczy ,że Adaś działa sam . Całe wyciszenie sprawy ma też znaczenie dla miasta i Policji gdyż nie chcą dopuścić informacji co może dziać się w mieście ( istnieje grupa uprowadzająca osoby, bądź było to morderstwo związane z okultyzmem itp ten wątek raczej mniej prawdopodobny ale możliwy). Miało by to bardzo zły wpływ na renomę miasta, smerfów i innych służb nie potrafiących sobie poradzić z problemem co przy dzisiejszym zaufaniu społecznym do służb doprowadziło by do dymisji kilku głów z wyższych stanowisk. Dlatego tak wielu osobą zależy na wyciszeniu.
Co do znajomych Adama - jestem ciekaw czy zostały przeszukane ich mieszkania miejsca alibi oraz wszystkie inne ze znanych fotografii instagramowych zarówno las budynki z dziwnymi malowidłami jak i miejsce nad rzeką w których Adam Z. robił fotki ( nie chodzi tu o miejsca przy moście ale o inne z jego stronek tam gdzie był zarejestrowany). To że ciała nie ma w wodzie teraz nie znaczy ,że nie może znaleźć się tam za jakiś czas podrzucone aby uwiarygodnić opcję z jej utonięciem. Dające jednocześnie Adamowi "wiarygodność" że był to wypadek.
Podsumowują domysły:
1 - rodzinne powiązania z wymiarem sprawiedliwości oskarżonego.
2 - światło z filmu.
3 - znajomi - Czy były podjęte wobec nich jakieś działania.
4- przepraszam za błędy logiczne ale piszę szybko na kolanie.
Jeżeli ma ktoś jakieś wiadomości/przemyślenia odnośnie tych podpunktów zapraszam do dyskusji.
#ewatylman #csiwykop
  • 16
  • Odpowiedz
@myfriend: raczej nie pasi mi teoria o dobrej prwaniczej rodzinie. Mi własnie papuga Adasia wydaje się bardzo kiepska - bo jakby był cwany do dziś zasłaniałby się albo niepamięcią i nie kręciłby. Wydaje mi się, że te info już by przeciekły do Rutka i już dawno obtrąbiłby to na którejś z komf. Wydaje mi się, że dobra papuga wybroniłaby go z oskarżenia o zabójstwo bez trupa, dostałby dozór. Ale mogę
  • Odpowiedz
@myfriend: co do części z ustaleniami Rutkowskiego, to aktualne są te:

Ludzie Rutkowskiego na podstawie najnowszych monitoringów ustalili ponad wszelką wątpliwość, że Adam Z. prowadzący Ewę Tylman podążył za Czarną Postacią od przystanku tramwajowego na lewo do parku.


po tych rewelacjach zawinęli mu sprzęt
  • Odpowiedz
@jukees: Tylko że on nie wie jak rozwija się sprawa a zmieniając zeznania chce uwiarygodnić się że nic nie pamięta. Może nie przewidział że któraś kamera co widziała i ten dowód znaleziony na przystanku. Plan w którymś miejscu nie wypalił albo ktoś chce go w to wrobić. Dziwne jest natomiast że jako jedyny podejrzany i ostatnia osoba która ją widziała nie został zatrzymany następnego dnia- to są właśnie znajomości. Byle
  • Odpowiedz
@myfriend: Jak dla mnie utopienie to przykrywka. Jeśli mieli jej faktycznie coś zrobić to wrzucenie jej do wody skutkowałoby odnalezieniem ciała. Komuś zależy by jej ciała nie odnaleziono. Jeśli wchodzi tu wątek z autem to albo ona żyje, albo ciało mogło być tak zmasakrowane że woleli je wywieźć w inne miejsce lub całkowicie je zniszczyć.
  • Odpowiedz