Wpis z mikrobloga

Tom Clancy's RainSix Boner

Szczerze polecam. Naprawdę rewelacyjna, taktyczna gierka, gdzie w sekundy potrafi zmienić się całkowicie taktyka i trzeba szybko reagować. Udźwiękownie (w słuchawkach szczególnie) nieźle ora czaszkę. Te przytłumione dźwięki wysadzania ścian na drugim końcu budynku, drgania, spadający gruz z sufitów (i ich przestrzeliwanie) po prostu jest magiczne. Zdecydowanie mogę dać wysoką notę 9/10. Świetnie się gra z mądrym teamem. Trafiłem na razie na jednego buga związanego z liną na jednej mapie. Ogólnie rozgrywka 10/10. Mega miodność. Nigdy nie będzie takiej samej rozgrywki jak każda poprzednia. Świetny, taktyczny tytuł ostatnich lat.

To jest to, czego oczekiwałem po SWAT-cie. W trybie online.
#rainbowsix #rainbow #siege #gry
Pobierz mossad - Tom Clancy's RainSix Boner

Szczerze polecam. Naprawdę rewelacyjna, taktyc...
źródło: comment_eS5HBO2R4VJf6Yu4ILCjs3k9EzR9ypmD.jpg
  • 18
@Cebulorz: Wszystko w porządku. Wczoraj miałem jeszcze dropy fpsów zupełnie bez powodu, ale dzisiaj już jest OK. Stabilne 60. Nie wiem, może jakaś aktualizacja była w nocy.
@mossad: miotam się z zakupem, jakbym się zdecydował (pod koniec miesiąca albo w styczniu) to sie odezwę na wspólną rozgrywkę. Grałem w betę, dobry team - ogarnięty to miodność gry, bo jak czasami idiocią latają sami to szlak człowieka trafia.
@SiedzeWBunkrzeOd1945: Wszystko zależy od budynku. Są miejsca gdzie nie rozpieprzysz (pewnie, gdybyś to zrobił, to by budynek się zawalił), tzn. miejsc konstrukcyjnych budynku nie wysadzisz. A w środku? Masz kupę różnych ścian, sufitów, itd. Grubsze, ciensze. Czasem przez sufit się nie przedostaniesz, bo jak zaczniesz łupać, to deski odpadają, ale nagle akurat pod tym sufitem jest metalowa konstrukcja i przez nią palisz w terrorystów z góry.
Przypomniała mi się akcja z wczoraj z nocy. To było tak pięknie zgrane. Rozniesione wszystkie ściany i okna z każdej strony w jednym momencie, ale jednocześnie zgrany tor ucieczki z pomieszczenia. Ściany, okna poszły, wszyscy się wycofali na linach na zewnątrz budynku, wleciały granaty dymne, nikt nic nie widział oprócz gościa, która miał wlecieć do środka w gąszczu dymu i zabrać zakładnika i skok przez okna na linie razem z nim. Tak