Wpis z mikrobloga

Mirki, spotkaliście się kiedyś z dyskryminacją na tinderze z powodu wykonywanego zawodu?
Mnie już 3 dziewczyna wyrzuciła po dłuższej, fajnej rozmowie, kiedy się dowiedziała, że jestem górnikiem... ()
Teraz musze przebierać wśród tych prostszych, mniej wykwintnych.
Czy na tinderze podrywają jedynie prawnicy i programiści?( ͜͡ʖ ͡€)

#tinder #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #badoo
  • 19
  • Odpowiedz
@Misiael89: to powiem Ci, że dziwnie... mam kilku znajomych którzy pracują jako górnicy i nigdy nie narzekali na brak dupeczek :D Kasa jest, zazwyczaj mięśnie też są... :D czego laska chce więcej? :D
  • Odpowiedz
@Misiael89: Zależy jak to przedstawiasz... Jeżeli się wstydzisz bycia górnikiem, przestań nim być :D Jeżeli cię to kręci, przedstawiaj to jako coś zajebistego, dla prawdziwych mężczyzn. Jeżeli się wstydzisz swojego zawodu, każda cię zleje, na żywo też.
  • Odpowiedz
@Misiael89: heheh niestety górnik dzisiaj kojarzy się z pyskatą gembą i z pylicą. W dodatku sam Górny Śląsk raczej kojarzony jest z Bytomiem albo innym zagłębiem biedy.
  • Odpowiedz
@Misiael89: nie pisz, że jesteś górnikiem tylko inżynierem wykonawczym robót podziemnych, specjalistą ds. konserwowania maszyn w przemyśle ciężkim/wydobywczym albo architektem krajobrazu podziemnego czy co tam robisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To ja rencista nie mam zadnych szans heh, tyle że na magazynie w NL porobie a tak to renta. Lipton, ale samemu da się żyć.
  • Odpowiedz