Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: Podobnie jak w przypadku Apple - wmówiono ludziom że nie mogą się bez tego obyć, że gdy to kupią ich życie stanie się lepsze, a sami również staną się lepsi i awansują do wyższej warstwy społecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°) - a mogą kupić inny telefon który kosztuje 2 razy mniej, a jest 2 razy lepszy.
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Chwile poużywasz i wiesz że warte tego hajsu. Ale ten nowy model strasznie mi nie leży TM31 jest najlepszy.
W dużej ilości restauracji znajdziesz TM, bo jest mega uniwersalny
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Oprócz obierania, pieczenia chyba wszytko :D
Napewno robi zajebiste ciasto na pizze i ciasto drożdżowe. Ja używam głownie do pieczenia i ważenia + jako blender
  • Odpowiedz
  • 3
Od roku mam tm5. Na chwilę nie wyobrażam sobie mojej kuchni bez tm. bardzo dużo przepisów w necie plus nośniki danych, które prowadza krok po kroku żeby nie spier#olic niczego.
  • Odpowiedz
@zorq: no tak ale pomijajac jakość (ten cały silvercrest jest raczej kiepski) to pewnie jeszcze nie ma takiego "wsparcia" jak thermo.... mi nie tyle chodzi o koszt urządzenia, tylko raczej o jego możliwości wzgledem kosztu....
  • Odpowiedz
możliwości tego z lidla masz takie same, funkcjonalność jota w jotę taka sama (obroty, grzanie) - pod tagiem #thermomix jakiś mireczek miesiąc temu opisywał ten sprzęt. nie wiem tylko czy koszyczek do gotowania masz w zestawie, bo odpowiednik varomy jest...
  • Odpowiedz
@renalum: nie wierzę że thermomix też jest piramida! Gadałem o tym z dziewczyną i przypomniałem sobie że mój ojciec kupił to na kredyt bo go ktoś namawiał i niedługo potem się #!$%@?. A teraz namawiają moją siostrę nadal na kupno tego szajzu. Zasmierdzialo mi takim namawianiem jak mlm i o zgrozo , trafiłem na ten wpis. Serio nawet oni? Jak to jest możliwe? Wpisowe to kupno thermomix a potem się to
  • Odpowiedz