Wpis z mikrobloga

@vieslav: Ja korzystam z aplikacji z "Ucz się jezyka" i bardzo odpowiada mi ta opcja - do każdego słowa masz zapis oryginalny, fonetyczny i lektora, moduły podzielone na tematyczne lekcje i poziomy, możesz dowolnie sobie po nich skakać, zaznaczasz co umiesz, a czego jeszcze nie i automatycznie zlicza Ci % postępów. Ściągnęłam sobie też włoski, hiszpański, francuski i angielski, ale póki co najbardziej wkręciłam się w angielski i własnie rosyjski. Jakoś
@vieslav: Jestem ciekawa Twojej opinii. :) Jak dla mnie ta aplikacja ma tylko jeden minus (chociaż może po prostu nie znalazłam tego jeszcze w opcjach), że jak powtarzasz jakąś lekcję, to przechodzisz wszystkie wyrazy, nawet te, które już znasz i za którymś tam razem to może wkurzać, chociaż wtedy wystarczy je po prostu przesunąć. No i w angielskim codziennie losuje Ci jakieś słowo / zwrot do nauki, a pod koniec dnia
@vieslav: ja proponuje Ci ogarnąć jakiegoś Rosjanina do rozmów chociażby na internecie. Tak nauczysz sie zdecydowanie najszybciej i nauka nie będzie taka nudna i monotonna a i rosyjski którego sie uczysz przez książki jest troszeczkę inny niż taki hmmm... Jakim sie posługujesz na codzień.
Powodzenia w nauce ;)