Wpis z mikrobloga

@geuze: idz do alazienki, przynies odswiezacz powietrza i psikaj w poblizu tego naroznika, mowiac, ze przepraszasz, ale cos strasznie smierdzi. pewnie malo pomoze, ale przynajmniej zacznie walic kwiatami.
  • Odpowiedz
@lotarg: Gość przesadził ale zarzucasz komuś nieodpowiednie zachowanie (według Twojego standardu), a ja Cię uświadamiam, że ściąganie butów w gościach to zwyczaj pochodzący ze wsi i uważa się wymaganie tego od gości za brak kultury. Szczególnie, jeżeli ktoś ma bardziej starannie dobrany ubiór niż t-shirt i jeansy. Gość może czuć się niekomfortowo (może mieć właśnie śmierdzące giry bo od kilku godzin nie zdejmował butów), albo zepsuje to jego outfit ;> Nie
  • Odpowiedz
wykazaliście się brakiem kultury - ty, bo zażądałeś zdjęcia butów, a on że się nie dostosował.


@geuze: Ja nie żądałem. Dopiero po dłuższym czasie zapytałem czemu nie zdejmuje a ten zmienił temat więc tego nie ciągnąłem bo może właśnie chodziło o higienę bo był po pracy. Ja jednak w takim przypadku wolałbym wcześniej pójść do domu i sobie zwyczajnie umyć stopy zamiast komuś z butami włazić. Od tego wzięło się to
  • Odpowiedz