Wpis z mikrobloga

Kurde ale mi się wczoraj zdarzyło.... Aż wstyd to pisać opisywać bo się źle z tym czuję no ale napiszę. Wczoraj koleżanka zaprosiła mnie do akademika na parapetówkę taką. No i wiadomo w kuchni to było no to chlanie było itp. No i wziąłem dwa piwka kupiłem wypiłem jedno potem trochę mety zacząłem pić(to taka akademicka wódka) dobra. No i pare kieliszków wypiłem potem drugie piwko i troszkę byłem, ale jakos nie, ze nie wiadomo jak. I poszliśmy do klubu. I tam się bawilismy. Potem w klubie jeszcze ona postawila mi piwo, i jeszcze ja postawiłem i się zaczęło... Potem jeszcze jakas 50ml szot czystej to tak samo. No i się narąbałem, a nie planowałem jakoś tak wyszło. Dość szybko mnie trzepnęło, ale wczesniej na silce trening robilem i moze zmeczenie i dlatego. No i tam dała mi karte kredytową i fajki jej pilnowałem. I potem kolo 3 czy 4 nawet godziny nie pamietam bo nie patrzylem wyszlismy przez klub i jej kolezanka z pokoju i taki kolega. Byl trzeźwy w miare widziałem. I tam nas ogarnął i poszlismy do niej do akademika. Ta jej kolezanka z pokoju, ona i ten kolega. Czyli w czwórkę. No i potem gdy juz byliśmy ona wzięła i zrobila pierogi w kuchni. Zjadłem może z dwa, ale jakos o dziwo po tylu godzinach nie bylem glodny nie czulem glodu przez ten alkohol. No i potem ja z nią spać poszedłem i tamten kolega z tamtą. No i ja leze kolo niej i cos tam chce zacząć zdziałac, ale jakos jakby nie chciala, no ale wsuwam jej rękę w majtki i tam zaczynam jej z palca strzelać. No i ja głupi potem zdjąłem jej majtki jakoś i zacząłem minete robic :oops: :oops: :oops: Nie wiem czemu to zrobilem. Ale w miare ok bylo. Tylko miala strasznie mokrą cipkę pamiętam nie wiem czemu xD Od czego? Jak palcem dotykalem. No i potem chcialem jej wsadzić, ale kurde mi stanąć wgl nie mógł coś nie tak normalnie tylko tak w połowie :| Pewnie przez alkohol ;/// I zacząłem sobie pod kołdrą walić, ale no nie moglem :( I ona się pyta mnie potem co ja robie i juz nie pamietam co odpowiedzialem, ona wstala i powiedziala, ze idzie do takiego kolegi z akademika dawida. A ja tam niby za nią, ale zostałem w pokoju za szafką a tamten kumpel z tamtą zaczął coś działać bo slyszalem i ją przeleciał. Hahaha :D Pobaw się nim i takie tam hehe. Dobrze ją zrobil, ale on ma dziewczyne przypomnialem sobie od okolo dwóch lat, ale mowil, ze sie wczoraj pokłócil i przeleciał tą. Mowie sobie a to ruchadło tak zdradza dziewczyne swoją :) I potem tam ona przyszła co z nia mialem dzialac i powiedziala, ze tamten zamknął pokoj i poszedł juz spac i cos tam mi powiedziala, zebym lepiej juz poszedl. Ja cos tam z nią gadałem i potem przyszły jej dwie kolezanki jedna erazmuska jedna normalna polka bo ją z imprezy kojarzyłem i cos tam do mnie wypad itp. Ja coś tam zacząłem im troche cisnąć fuck cos tam itp. I co zalozylem koszulke i wyszedłem. I chodzilem po tym akademiku w kolo po pietrze chyba z 30-40min i stanąłem w oknie i zacząłem troche płakać bo nie wiedzialem co nie wyszło, dlaczego itp. Tamten kolega ją tak dobrze dość złoił a ja taka plama i jeszcze ta mineta;/// Chyba widzial, ale nie wiem bo ciemno bylo. Na pewno. I byłem taki zdenerwowany, ze no nie wiem co. Energia po prostu mnie rozsadzała.

Nie wiem wydaje mi się, że przez to, ze tak malo ruchalem moge miec problem z tym i chyba mam;/ Nie wiem za bardzo jak sie zabrac i wgl. No ale co ja mam zrobic, ze nigdy nie mialem tak naprawde dziewczyny? Chcialbym miec, ale nie umiem zdobyc po prostu i tyle....;/ A ta co z nią mialem cos działać na pewno nie jest warta na cos wiecej. Kolega mial racje, ze to taka aparatka troche. Podobno jak zaprosil ja na impreze to ona komus trojkata proponowala...
Nie wiem co mam zrobic aby byc w te klocki dobry bo przez małą ilość stosunków teraz tak mam. Jedynie co to na pewno dobrze całuję tak mi się wydaje, nawet pare dziewczyn mi to powiedziało.

Wiem, ze beke bedziecie mieli, ale trudno. Co o tym sądzicie? Pomożecie? Co robic?

#pytanie
  • 14