Wpis z mikrobloga

  • 1
Mircy, jaki jest średni czas życia ekranów amoled? W moim SGS4 po półtora roku zaczyna już delikatnie migotać i czasem w wierszach z tekstem robią się smugi (lol, nie wiem jak to opisać). Na razie jak ktos nie wie, to nie zauważy, ale to pewnie będzie się pogłębiać. A może mi się tylko wydaje? Są jakieś testery dla ekranów?
#telefony #android #sgs4
  • 8
  • Odpowiedz
@Arveit: Nic dziwnego że tak się dzieje bo według zapewnień samsunga 1,5 roku to czas przez jaki super amoled jest w stanie działać bez strat na jakości. 3,5 roku to czas przez jaki nie powinien nie pojawić martwy pixel.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vegaushp: o, super, dzięki. To w sumie już ostatni gwizdek, żeby potencjalny nabywca był jeszcze zadowolony. Bo zastanawiam się nad kupnem SGS6 Edge+
  • Odpowiedz
@Arveit: Ostatni gwizdek to nie jest bo 1,5 roku to czas przez który nie powinno się nic dziać. Ekran na spokojnie może żyć dłużej i nie jest też tak ze jak zobaczysz teraz jakieś wady to już równia pochyła i za chwilę #!$%@? go strzeli. Dzisiaj przywracalem do życia sgs note 2 i ekran pierwsza klasa, a telefon kupiony według dokumentów w tydzień po premierze wiec juz prawie 3 lata. Ogólnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@89neo: no właśnie to jest chyba pierwszy mój telefon, o który dbam, bo sam go sobie kupilem i to w sklepie, nie za złotówke w salonie :P ale SGS2 miał już amoleda? To troche problematyczne ekrany.

@vegaushp: to mnie trochę uspokoiłeś :) ja mam trochę #!$%@? na tym punkcie. Jak już raz coś przyuważę, to potem wyolbrzymiam. Ale dzięki, dobrze wiedzieć.
  • Odpowiedz
@Arveit: Możesz nie wyolbrzymiac, odpal sobie białe tło i powinno być wszystko widać. Jeśli gdzieś się przebarwia to #!$%@? go zaczyna strzelać.
Chociaż już taki urok ekranów ledowych. Jednak będą istnieć bo niosą ze sobą spory postęp technologiczny.
  • Odpowiedz