Wpis z mikrobloga

Czujecie to? Te typy z forum dla koksów są jeszcze gorsze od kwok z wizażu xD

10 lat na forum - 183402 posty
18340 postów rocznie
1530 postów miesięcznie
51 posty codziennie

poniedziałek, piątkę, sobota, imieniny kota, święta, stypa nie ważne, post musi być.
xD i jeszcze jest czas na siłkę i gotowanie kaszy jaglanej.

mój mały bohater.

#mikrokoksy #patologiazewsi #przemysleniazdupy
EdebedE - Czujecie to? Te typy z forum dla koksów są jeszcze gorsze od kwok z wizażu ...

źródło: comment_WBVe7dOAwvHKx0UFKhThpmbybDBeEzOP.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EdebedE: Może mieli jakiegoś Shoutboxa czy jakiś Off Topic w formie tematu na forum i szły posty jeden za drugim w długich dyskusjach...
ale fakt faktem dobry typ by tyle nabić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@EdebedE: wiele lat temu moderowałem forum jednej z większych w Polsce gier przeglądarkowych. Był tam temat typu "3 słówka" i jeden gość pisał dosłownie 200-300 postów dziennie. W pewnym momencie wątek się przepełnił i trzeba było go wyrzucić. Miałem perwersyjną przyjemność widząc jak chłopakowi znika 99% postów, z jakiś 15k do chyba 100. Smutna sprawa, po tym już więcej nic nie napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EdebedE: Już dawno wykonany, sam kiedyś wkręciłem się w jedno forum. Jak zaczniesz żyć społecznością to latasz od offtopicu po poważne działy i tematy, no i tak sobie lecą wypowiedzi. To nie mikroblog, że ktoś zrobi wpis i zaraz on umiera, tematy ciągną się długo a na forach kulturystycznych jest kupa świeżaków, którym np. trzeba odpisywać, żeby poczytali sobie FAQ itp. i też posty się nabijają.

w rok naklepałem 10k
  • Odpowiedz