Wpis z mikrobloga

@Zapaczony: Sprowadza to, że tu się urodziłęm, tak jai i moi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie.
Nie robiłem AMA, bo kogo by to interesowało? Pracuję, przeglądam wykop, więc nie odpowiem na każde pytanie :)
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Hmmm... Polonia, to jest w Stanach, albo w Uk. Tu są Polacy, różnica jest taka, że my tu mieszkamy od pokoleń, a nie wyemigrowaliśmy.
1. Znam trochę ludzi, w końcu ukończyłem polską szkołę na Litwie, polski uniwerek na Litwie (UwB) i uniwerek w Polsce (UwB), więc przez 17 lat uczyłem się z Polakami. Kolegów też miałem w większości Polaków, trochę było Ruskich, a Litwinów wcale.
2. Szczerze, to nie
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Mój ojciec jak był mały, to bawił się razem z kuzynkami, które mieszkają teraz w Polsce. Natomiast ja swoje kuzynostwo widziałem raz czy dwa w życiu. Teraz jak czasami wpadami do nich w gości, to nie ma ich w domu, bo kuzynka jest w Japonii, a kuzyn w Poznaniu i znowu ja ich nie widzę. Mam nadzieję, że znowu będzie zlot rodzinny, na który pojadę tym razem i będę
  • Odpowiedz
@logitech07: powrotny masz na kiedy ? tego samego dnia ? drogie te autobusy jak cholera tam. za 50 km 65 zeta. U nas 50 km za 10 zeta byś podjechał. Nie ma pociągu jakiegos co by do centrum wjechał od razu ? godzina na dojazd do oslo, ze 2-3 h na powrot bo odprawa. Będzie pare godzin na zwiedzanie xd
  • Odpowiedz