Wpis z mikrobloga

Ale się dzisiaj wstydu najadłem. Poszedłem sobie pierwszy raz od bardzo dawna do #tesco Wziąłem co miałem kupić i idę do kasy. Patrzę, a tam jakieś kasy samoobsługowe. Myślę sobie, może będzie szybciej, skorzystam. Wszedłem do tego boksu z tymi urządzeniami, staję za kimś, kto kończył już kasować. Zaczynam wyjmować swoje rzeczy, a tam ludzie krzyczą, że jak to bez kolejki, że wszyscy stoją, a ja się wpycham. Dobrze, że to nie było OBI, bo by ktoś we mnie kostką granitową rzucił.

Okazało się, że faktycznie jest jedna kolejka, która później rozdziela na kilka kas samoobsługowych, a ja wszedłem do boksu omijając ją. W życiu się nie wpychałem w kolejkę, nawet na stołówce w gimnazjum, a już dostałem łatkę najgorszego chama. Wyszedłem zaczerwieniony i poszedłem do zwykłej kasy, było chyba nawet szybciej. Nawet zakupów w markecie nie potrafię zrobić od początku do końca dobrze/

#gorzkiezale #wstyd #hanba #wychodzeniezdomu #wychodzeniezdomuszkodzi
  • 4
@TomekPL-V70: Nie martw się, nieraz też nieświadomie wepchnę się w kolejkę. Wstyd mi i przepraszam. Co zrobić..

Druga sprawa: W carrefourze widziałem jedną kolejkę do x kas obsługowych (może z 10-15) - szło to naprawdę mega szybko. A w tym samoobsługowych nieraz przyjmują tylko kartę, bo awaria