Wpis z mikrobloga

Etui flip cover do #huawei #p8lite w kolorze wiśniowyn(dla mamy) zamówione 17.11, dotarło dzisiaj. Zapłaciłem niecałe 5 dolców (wyszło 19,80zł)
To nie jest reflink
No muszę przyznać, że etui wykonaniem jest zajebiste. Nic nie śmierdzi, plastik nie trzeszczy, pokrycie wydaje się być trwałe, kolor bardzo ładny(w słabym świetle tak nie widać). Górne okienko jest grube, natomiast dolne jest lekko wklęsłe przez co można odebrać telefon. Niestety ten model chyba nie współpracuje z klapką. Więcej fot w komentarzach.
Wołam @janek1740:
#aliexpress #pokazzakupy #itemyzchin
Pobierz mikii77 - Etui flip cover do #huawei #P8lite w kolorze wiśniowyn(dla mamy) zamówione ...
źródło: comment_zhHk54DaYGFCv0gJfKCAMGt2OdWpKK2s.jpg
  • 6
@sorasill: Telefon ma moja mama ale tak jak się bawiłem to wypada całkiem dobrze. Zdjęcia może nie są na miarę flagowców ale przyczepić się nie można. Wykonanie dobre, nic nie trzeszczy. Jedynie to bateria tak 1,5, max 2 dni trzyma ale to jest dzisiaj standard.
@sorasill: Telefon bardzo spoko, sam kupiłem dziewczynie, bardzo płynne działanie jak na tą cenę, fajny interfejs huaweia, jedyna wada to bardzo lubi podwójnie wciskać literki :<
@mikii77: po zamknięciu normalnie Ci się trzyma telefonu? niestety moja sztuka non stop się otwiera