Wpis z mikrobloga

@Papasanbaba: Ja z kolei bardzo te mercedsowskie drewno uwielbiam. Te akurat to orzech, te jaśniejsze mi się nie podobają. Za auto w 2011 roku dałem ok 20k i do dziś przynajmniej 15k w niego włozyłem, żeby doprowadzić do odpowiedniego stanu. Najgrubszą sprawą był remont automatu i wymiana rozrządu, w załączniku zdjęcie rozebranego silnika. Pali 20l w mieście i od 10 do 18L na trasie w zależności od ciężkości nogi :) Zdjęcia
m.....n - @Papasanbaba: Ja z kolei bardzo te mercedsowskie drewno uwielbiam. Te akura...

źródło: comment_xWTXsIDElVhwzmNOcgTEuTQ29fZzmaCZ.jpg

Pobierz
@m00n: O kurde, no to łyka wachę ładnie. Poczuł bym nieźle wir w portfelu zastępując go swoim clio 1.2 który pali jakieś 5litrów na sto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak czy siak fajna maszyna, chętnie bym kupił albo takiego merolka właśnie albo chryslera 300m/c albo ewentualnie voyagera, ale to musowo jako drugie auto w rodzinie nie jako główne.
@Gwinton: Fotele są stałe. Są wersje z tylną kanapą elektrycznie rozkładaną ale chyba fotele stoją w jednym miejscu. Ze zbiornikiem Ci nie powiem za bardzo bo nie zaglądałem w tamte rejony za bardzo. Pojemność zbiornika 100L.