Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #welcometonhk #nhk #nocnazmiana #przemyslenia #przemysleniazdupy

Oglądałem to ze dwa lata temu, to były moje początkowe lata jako anime otaku, mija już piąty roczek od kiedy odkryłem magię mangi+anime i jakość przekazu serwowanego przez japońskie kreacje, ilość anime które obejrzałem... można w setkach policzyć, sam już się powolutku gubię co oglądałem a czego nie.

przez pierwsze dwa lata byłem zatwardziałym #mangamasterrace #manga i na anime patrzyłem z góry jako "podgatunek", oj jakiż ja byłem głupi... przez ten czas ogarnąłem kilka lepszych i gorszych mang, naruto, bleach, berserk, 1/2 prince, pierwsze #yaoi mangi których tytułów nawet nie pamiętam, to był czas kiedy zacząłem zdawać sobie sprawę że tak właściwie to i lubie chłopców na takim samym lvlu jak dziewczynki... jestem biseksualny.

Oglądam tak sobie nhk i po raz kolejny łapię się na tym jak wiele ma ze mną wspólnego główny bohater, który to jest tzw hikikomori, trochę mi z tego powodu smutno, ale z drugiej strony wiem co we mnie siedzi i co staram się leczyć przez lata, poświęcając temu mnóstwo energii wewnętrznej. Introwertyzm powoli przerodził się u mnie w ambiwertyzm, lecz ta druga "weselsza" strona niestety, nadal pochłania mnóstwo mojej energii i chęci do... czegokolwiek, tak z deczka #prokastrynacja ale co poradzić.

Dobra, dopisałbym tu jeszcze wiele pierdół o sobie no ale po co mam was mirki i mirkówny, męczyć o tej nocnej porze. Jeśli chcecie, obejrzcie nhk, jest to anime naprawdę warte swego czasu, tak i ty oglądaczu anime, jak i ty, ten który myśli że anime to gówno i śmierdzi #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
n.....o - #randomanimeshit #welcometonhk #nhk #nocnazmiana #przemyslenia #przemysleni...

źródło: comment_iwYx33Wwh9lQ3ksx43Mr1weh2bLRkoJ6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@nunczaqo: Ja przez anime odkryłem w sobie lolicona, do tego zacząłem mieć wątpliwości co do mojego hetero xD Anime to narzędzie szatana i jego popleczników LGBTP stworzone w celu degradacji społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz