Wpis z mikrobloga

Kurczę tak mnie to przeraża, ze całkowicie nie znamy dnia ani godziny. Przemyślenie przez sprawę #ewatylman. Kazdy z nas nie raz i nie dwa wracał na autopilocie do domu. Pijani, z urwanym filmem, w Polsce i za granicą. Całkiem nieświadomi tego szczęścia, ze wróciliśmy i żyjemy. Chyba czas zacząć radować sie kacem. Albo chociaż życiem. #przemyslenia #zale
  • 54
  • Odpowiedz
@antylopka: mnie przeraża, że nawet jeśli jej telefon miałby włączony GPS to i tak by nie pomógł, bo cała Polska wie gdzie ona zaginęła :/ a telefon mógłby i tak zaraz ktoś wyłączyć...
  • Odpowiedz
@antylopka: usługi lokalizacji możesz wyłączyć dla każdej apki z osobna - wyłącz dla wszystkich poza fmip. Następnie w ustawieniach iCloud dodaj wysyłaj moje położenia dla rodziny z tego urządzenia.
  • Odpowiedz
@antylopka: wiadomo, ale miałam na myśli to, że jak jesteś w lesie, wyjedziesz gdzieś i nikt nie wie gdzie i zaginiesz to opcja przydatna. A tutaj kamery, świadek, a laska wyparowała :(
  • Odpowiedz
Kazdy z nas nie raz i nie dwa wracał na autopilocie do domu.


@antylopka:
Wyobraź sobie, że nie każdy. Szczególnie dziewczyny nie wszystkie mają w zwyczaju tak się skuć, by "wracać na autopilocie do domu". Nawet w dzisiejszych czasach, niektóre pozostają prawilne.

I może warto się zastanowić -- szczególnie własnie różowym, bardziej narażonym na takie ataki i przypały -- czy to nie jest właściwe, odpowiedzialne podejście. Sensowniejsze niż krejzolskie imprezowanie i
  • Odpowiedz