Wpis z mikrobloga

hejka, marta chciałaby wam coś przekazać. wczoraj wydarzyła się pewna historia po wyjściu z klubu proxima mianowicie ja i zuzia totalnie #!$%@? podeszłyśmy pod autokar rae sremmurd. #!$%@? i dla beki mówiłyśmy pewne sprośne rzeczy do ochroniarza, więc nazwał nas prostytutkami i kazał sobie odejść.gdy odchodziłyśmy ludzie zaczęli do nas krzyczeć że jednak mamy wejść do tego autokaru więc tam weszłyśmy. przy wejściu ochroniarz kazał nam się rozebrać, musiałyśmy zostać w samej bieliźnie, musiałyśmy oddać wszystko (albo bez bielizny), ogólnie to noc była zajebista jesteśmy całe poobijane mam mnóstwo siniaków, obczajcie sobie moich nowych znajomych na facebooku to nie ściema i filmiki. nie chce nic mówić możecie wierzyć lub nie ale serio zajebiście mnie wyruchali, zajebiste przeżycie.zabrali nam wszystko, nie miałyśmy telefonów także nie robiłyśmy żadnych zdjęć, dopiero pod sam koniec dostałyśmy swoje rzeczy. na szczęście zuzi udało się nagrać króciutki filmik z ich kibla i na szczęście ochroniarz tego nie widział bo gdyby widział nie dostałaby z powrotem swojego telefonu. po upojnych paru godzinach wyszłyśmy z autokaru, ludzie bili nam brawo i nas nagrywali - ja jestem z siebie dumna. jak ktoś chce wiedzieć więcej, jakieś pikantne szczegóły niech napisze do mnie na priv, wszystko opowiem. fejm #!$%@? co? ja pierdooole ja sie z nimi #!$%@?łam jaaaa pierdoooleeee. z tym sie #!$%@?łam z tym sie #!$%@?łam i temu ciągnełam

#patologiazewsi #raesremmurd ##!$%@?
  • 1