Wpis z mikrobloga

Jeśli idziesz do baru z kumplami i wiesz, że planujesz wrócić o 23 do domu powiedz swojej dziewczynie, że będziesz dopiero po północy. Więc jak się dowleczesz pod drzwi o tej planowej 23 powiedz, że zerwałeś się wcześniej do domu by spędzić z nią jeszcze trochę czasu zanim się położycie do łóżka. Seksy gwarantowane.

Pamiętajcie. Prawdziwe związki buduje się na kłamstwie i manipulacji a nie #!$%@? na kwiatach i czekoladkach. #zwiazki
  • 63
@Asterling: Oczywiscie pewnie sa takie, ktore seks skrzywdzil, sa takie ktore nie zaznaly orgazmu (same sobie tez po czesci winne), czy takie ktorych potrzeby partner zaniedbuje itd. ale bez kitu, nie wiekszosc!
nie jest to zaden pojazd, ale moze tylko tak mówia, bo im sie seks z danym partnerem nie podoba? to tez po czesci wina rozowych, ze godza sie na partactwo i same sie nie staraja zmienic tej sytuacji, ale
@WezelGordyjski: Mireczki co ja zrobiłem to Michał Białek nawet nie. Parę tygodni temu zerwałem z różowym przez jakąś pierdołe. A jako że nie chciałem się płaszczyć z kwiatami i błagać o wybaczenie jak cipcia xD postanowiłem, że to ona sama do mnie wróci. Znając jej plan zajęć, pojechałem do niej, jak nie było jej w chałupie. Zapasowy klucz miała jak zawsze schowany na framudze drzwi.

Wszedłem do środka a tam jej
Otóż nie, dziewczyny też się lubią bzykać, tak bez święta, zwyczajnie.


@kawazrana: Z facetami, którzy je pociągają - pytanie ile dziewczyn jest z facetami, którzy faktycznie je fizycznie pociągają? I czy ten pociąg fizyczny trwa np. przez 10-15 lat?
Pewnie, że lubią się bzykać. Każdy kto był w akademiku, albo ogólnie na studiach, wie co to znaczy "karuzela fiutów" za przeproszeniem :). Nikomu nie ubliżając (daleko mi od "slut shaming", który