Wpis z mikrobloga

Jeśli idziesz do baru z kumplami i wiesz, że planujesz wrócić o 23 do domu powiedz swojej dziewczynie, że będziesz dopiero po północy. Więc jak się dowleczesz pod drzwi o tej planowej 23 powiedz, że zerwałeś się wcześniej do domu by spędzić z nią jeszcze trochę czasu zanim się położycie do łóżka. Seksy gwarantowane.

Pamiętajcie. Prawdziwe związki buduje się na kłamstwie i manipulacji a nie #!$%@? na kwiatach i czekoladkach. #zwiazki
  • 63
  • Odpowiedz
@zerozero7: tez nie jestem w stanie rozumiec, jak mozna zyc z kims, kto nam sie nie podoba fizycznie, nie pociaga, nie podnieca. Przeciez to mordęga straszna. Co prawda dawno temu i za gówniarza, ale probowalam raz z kims takim sie zwiazac, to rozpadlo sie po pierwszym całowaniu, bo myslalam, ze... no niedobrze mi bylo. Moj niebieski nie byl w typie mojego tzw ideału, jak mi sie wtedy wydawalo, ale od razu
  • Odpowiedz
pytanie ile dziewczyn jest z facetami, którzy faktycznie je fizycznie pociągają


@zerozero7: a ilu facetów robi cokolwiek żeby podobać się partnerce? jak przez parę miesięcy słucha słucha się tekstów typu "jutro zacznę ćwiczyć" i obserwuje przy tym rosnący brzuch no to sorry ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Asterling: w ogole nie pokazalam mu obrzydzenia, bo to: "no niedobrze mi bylo" nie znaczy, ze chcialam wymiotowac tylko niedobrze mi bylo z tym, ze sie calujemy, takie przemyslenia w sensie.
  • Odpowiedz
@Asterling: nie jestem od pewnego czasu :) jak go brałam to był szczuplejszy, zapuścił się w czasie związku. to nie działa tak, że jak ktoś się raz spodobał to będzie podobał się już do końca życia
  • Odpowiedz
na serio nie wiem,co to jest "karuzela fiutow"


@kawazrana: Nie uważam, że wszystkie kobiety są identyczne - to co mówię, to tylko pewne nastawienie, które jest po prostu ostrożne i procentuje.
A "karuzela fiutów" to zmienianie partnera co dwa tygodnie lub miesiąc, lub częściej, w zależności jak się ułożą imprezy :). Młode i ładne dziewczyny mają tak łatwy dostęp do seksu, że w dowolnym momencie mogą się z kimś przespać -
  • Odpowiedz