Wpis z mikrobloga

Mireczki słyszeliście może o jakimś programie w stylu guitar hero który służyłby do nauki gry na perkusji? Od dawna chciałem sobie pograć na bębnach a zawsze byłem dobry w gry muzyczne więc myślę, że kupno elektronicznej perkusji byłoby fajnym motywem.

Tak, wiem, że tylko prawdziwa perkusja i lekcje z nauczycielem ale mnie to nie obchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#muzyka #perkusja #instrumenty
  • 4
@czesu: pytanie ile zamierzasz przeznaczyć na kupno perkusji elektronicznej?

A o programach w stylu guitar hero nic mi nie wiadomo, po prostu graj, tak najlepiej się nauczysz grając samemu. Ewentualnie puszczaj w tle jakieś utwory i do nich graj.
@ilopan33: Myślałem o okolicach 1,5k w każdym razie zakup jest w 100% uzależniony od tego czy znajdę oprogramowanie o które pytałem - znam siebie na tyle dobrze by wiedzieć, że jest to jedyna opcja by nauczyć się gry na takim instrumencie. Myślałem, że skoro gitary mają rocksmitha to dla instrumentów midi tym bardziej takie programy będą istnieć ale jak na razie znalazłem tylko jakiś program rolanda.
@czesu: ja za mojego Alesis DM6 nówkę dałem 2 lata temu 1500zł. Jedyny mankament to stopa, ale cóż, trzeba sobie radzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Możesz próbować się pobawić z tym guitar hero, są kontrolery perkusyjne do gh, więc może udałoby Ci się wszystko ładnie skonfigurować.
@ilopan33: Do rock banda dało się nawet podczepić normalną elektorniczną perkę jednak z tego co kojarzę to mapy zawarte w tych grach średnio mają się do prawdziwej gry na perkusji.