Wpis z mikrobloga

Ja w życiu nie przejdę na androida. Nie chciałem używanego tel a budżet na 5 nie był. I wiem ze stary ze to dla hipsterow etc ale zaryzykowałem i dałem 1300 za nowego. I szczerze nie żałuje. Plynnie chodzi nie mam zacinek a troche apek juz wgranych genialny aparat i służy mi jako światłomierz do aparatu (stary na film nie ma pomiaru a inne tel nie pokazywały tak dokładnie jak ten) do
@szabela: dac 1300 za 4s xD
Nie jestem na tyle glupi zeby kupowac nowy telefon w jakims MM. Odbior osobisty i idzie wszystko sprawdzic. Zadnych allegro przy zakupie iphona. Chyba ze nowy. I serio 1500 to juz ladnego 5sa znajdujesz, nawet na gwarancji
Przejechałem sie na samsung s4 kupilem niby mało używany i gwarancja. Po jakimś czasie padł LCD. Gwarancja nie uznała znajomy sprawdził okazało sie ze większość części to tanie podróbki... Wole tak jak dałem niż znów trafić na bubel. Za jakiś czas więcej kasy uzbieram i na pewno 5 oczywiście nowa wezmę. 4 nie jest w cale taka zła jak sie mówi. Wsparcie Apple ma cały czas. Na iOS 9.1 jest. Który samsung
Nie. Ogólnie bardzo dobrze wspominam s4 super telefon. Ale strasznie zaczynał mulić po jakimś czasie używania. Nie tylko ja miałem taki problem. Znajoma z s4 tez narzeka.
@Czak24: Niedawno kupiłem Motorolę Moto X Play, aparat ma nawet lepszy od wymogów które podałeś, i generalnie jestem z niej bardzo zadowolony :) Niemalże czysty android (jakieś drobne pierdółki od Moto, jednak naprawdę jest ich niewiele) sprawia, że działa naprawdę świetnie :) No i w tym przedziale cenowym możesz dostać ją z flip case'em, który jest świetnie dopasowany :) Jedyny ból, to brak jakichkolwiek akcesoriów oprócz ładowarki w zestawie :)