Wpis z mikrobloga

Mirabelki i Mirki
#grafika #grafikakomputerowa

Daniel Kołakowski, znany nam z plastelinowych filmików traktorowych.
potrzebuje tła do swojego kanału na YouTubie. ( @daniel-kolakowski )

Młody człowiek, jeden z nas... użytkowników Portalu ze Śmiesznymi Obrazkami prosi o pomoc.
I co?
i nic.

Wobec tego ja, amator, nie zajmujący się projektowaniem przedstawiam pomysł na tło dla Daniela.

Idea:
tło biel, ewentualnie lekko złamana jakimś odcieniem pastelowym
napis DanielRol wykonany z plasteliny, lub stylizowanym fontem nawiązującym do plasteliny
Jakiś uniwersalny element nawiązujący do twórczości i tematyki jego filmów np ślad traktora. Element dający swobodę interpretacji, jeśli Daniel będzie nagrywał filmiki z jakimś innymi maszynami, podobny ślad zostawiają np. koparki, ciężarówki.

Potrzebne:
1) napis DanielRol ulepiony przez Daniela
do obróbki i wstawienia do tła
2) Pomysł na element charakterystyczny, może jakiś logotyp, który może być wykorzystany samodzielnie w ikonie profilowej.
(np graficzne przedstawienie opony na podstawie opony ulepionej przez Daniela)
3) jakieś zdjęcie macro plasteliny na background (jakaś Mirabelle, albo Mirek z #fotografia
może pomoże).

O ile wiem, tło na YouTube powinno mieć 2560 x 1440 pikseli,
na projekcie zaznaczyłem ramką wspólny obszar jaki wyświetla się na wszystkich typach urządzeń (komputer, tablet, smartfon, itd), czyli to byłoby widoczne na belce YT.

Zapraszam do udziału we wspólnym tworzeniu i dzieleniu się pomysłami.
Pobierz
źródło: comment_OPQnzKPcFYdy8A7c9PK31gcicZCne0dH.jpg
  • 7
@npwjsn: też uważam, że powinien mieć tło na bazie swojej twórczości, tylko jest problem techniczny...
albo trzeba będzie obrobić takie zdjęcie, bo słaba jakość, albo zaprojektować tło i powiedzieć Danielowi jakie elementy powinien wykonać własnoręcznie aby utrzymać jego stylistykę i charakter tła, tak by był spójny z jego pracami, więc stąd taka akcja
@Log_WB67: wiesz, robienie czegokolwiek komputerowo mając taki potencjał w rękach... Taka fotka czegoś zrobionego w 100% ręcznie to +20 do szacunku :) Ale fakt, aparat mógłby sobie sprawić lepszy...