Wpis z mikrobloga

@Elfik32:

Niebawem użytkownicy zbanowani będą mogli po banie zalogować się na konto i korzystać z ustawień konta, nie będą mogli jedynie wykonywać akcji na serwisie.


Czarne listy też będzie można modyfikować itd.?

@Elfik32: a to głupie. Jak ktoś dostaje perma, to już powiedzmy za poważniejsze "wykroczenie", a będzie miał takie udogodnienie jak czarne listy. Z drugiej strony zbanowanych będzie można denerwować a oni nie będą mogli na to nic odpowiedzieć :P
Myślicie, że to coś zmieni? Wydaje mi się, że jak ktoś dostanie pół roku, albo rok to tak czy inaczej wróci szybciej na nowym koncie. Syzyfowa praca niestety.


@George_Patton: mam spore doświadczenie z moderacją różnych serwisów i powiem Ci, że perm to najgłupsza rzecz, jaką można zrobić trollowi. Jak dostanie trzymiesięcznego bana, to się przemęczy, ale nie będzie zakładał multikont. Jak dostanie perma - to może co chwilę zakładać nowe konto.