Wpis z mikrobloga

analizując zaginięcie #ewatylman mam pewne typy co do rozwiazania:

1) dziewczyna "uciekla" przyjacielowi w niebieskim, ten ja dogonił i lujem ogluszaczem przypadkowo zabił ciało gdzieś leży

2) ktoś chciał ich okraść jako, ze się nie zgodzili to przyszło do agresji, niebieski obsrał zbroje i uciekł dziewczynie się nie udało

3) pokłóciła się ze swoim narzeczonym i rzuciła wszystko i wyjechała

4) nie wzięła leków zasłabła i nie mam pomysłu co dalej, czy jakieś zule sobie jej pouzywali czy sama się gdzieś #!$%@? w maliny i już nie wstała

a Wy jakie macie typy?

#poznan #csiwykop #patrolrutkowski
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@unknown_stranger: Faktycznie, taka była ostatnia wersja tej pani, co znalazła. Wcześniej czytałem kaczki dziennikarskie o znalezieniu go na torach i mi się utarło, sorry. W każdym razie na Królowej Jadwigi, po trasie niebieskiego. Wydaje mi się, że to on go tam zostawił, i to celowo.

  • Odpowiedz
@unknown_stranger:

A może ten dowód na przystanku jest tylko pewnym zbiegiem okoliczności i niepotrzebnie się na nim koncentrujemy?


Może masz rację. Ale jednak to ważny trop, z braku innych wskazówek, trzeba się czegoś trzymać. Nawet jeśli go po drodze zgubiła, czy ktoś wyrwał jej torebkę, czy cokolwiek innego, to jednak było dość mało czasu (max 1,5 h) na przemieszczenie tego dowodu z miejsca zaginięcia dziewczyny (gdzieś w okolicach Mostowej/Rocha) do
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: to trochę zmienia moją optykę na tą sprawę, bo wyglądają na solidnie zawianych, albo przynajmniej jedno z nich takie jest (podejrzewam Ewę, a niebieski może być zbyt wątły, by ją w pełni kontrolować). Puściłby ją samą? Jeżeli naprawdę był tak #!$%@?, że niczego nie pamięta, może i puściłby...
  • Odpowiedz
@ladny_kawaler: Puścił w senie zostawił? Mógłby jeśli była na przystanku, a za 5 - 10 minut miał przyjechać tramwaj to myślę, że tak. Nagrania, którymi dysponuje policja na pewno przedstawiają szerszy obraz, szkoda, że nie możemy ich zobaczyć.

Mimo wszystko niebieski wygląda na tym nagraniu bardziej pewnie, widać, że to on prowadzi, to ona nadaje tempo - nie wiem czy się ze mną zgodzisz.

http://wtkplay.pl/video-id-22129-nowe_informacje_nt_zaginiecia_ewy_tylman a tutaj Rutkowski pokazuje reakcję
  • Odpowiedz
@akwajuk21: Być może poklocili sie i #!$%@? skoczyla z mostu, koles co z nia byl spanikowany gdzies dzwonil 40 minut po zdarzeniu, pewnie widzial co sie zdarzylo i skoro 40 minut mu zajelo przejscie tego kawalka miedzy dwoma mostami pewnie probowal ja ratowac, ale mu sie nie udalo, choc opcja z napadem tez jest prawdopodobna, tylko dziwne jest, ze milczy - jakby mial w tym swoj udzial, lub faktycznie nie
  • Odpowiedz
@unknown_stranger: A wersja, że z jakiegoś powodu miała dowód wyciągnięty i wypadł jej razem z telefonem, niebieski pomógł zbierać i przez przypadek schował go do kieszeni, bo był wstawiony. Kiedy się zorientował zostawił go na przystanku, bo spanikowal i dlatego zadzwonił pijany i zdenerwowany do kolegi. Z racji alkoholu popieprzylo mu się w głowie i coś takiego odwalil.
Policja o tym nie mówi otwarcie, żeby mieć lepszy grunt.
  • Odpowiedz
3.18 sa na Mostowej, 3.24 podobno sa na przystanku na Rocha, przed 4.00 niebieski jest na Lotosie przy AWFie i szedl tam przez Kazimierza i Garbary, po 4 ruszyl na Rataje. Cos musialo sie stac miedzy 3.24, a 3.40 (gdzie na podstawie monitoringu widac, ze dziewczyny juz nie ma na przystanku), po 5.00 znaleziono dowod na torowisku obok AWF.
1 - obok jest Warta i tam mogla zdarzyc sie tragedia, a dowod
  • Odpowiedz