Wpis z mikrobloga

analizując zaginięcie #ewatylman mam pewne typy co do rozwiazania:

1) dziewczyna "uciekla" przyjacielowi w niebieskim, ten ja dogonił i lujem ogluszaczem przypadkowo zabił ciało gdzieś leży

2) ktoś chciał ich okraść jako, ze się nie zgodzili to przyszło do agresji, niebieski obsrał zbroje i uciekł dziewczynie się nie udało

3) pokłóciła się ze swoim narzeczonym i rzuciła wszystko i wyjechała

4) nie wzięła leków zasłabła i nie mam pomysłu co dalej, czy jakieś zule sobie jej pouzywali czy sama się gdzieś #!$%@? w maliny i już nie wstała

a Wy jakie macie typy?

#poznan #csiwykop #patrolrutkowski
  • 108
Sorry Mireczki ale coś mi nie pasuje. Każdy twierdzi że niebieski był mocno pijany. Nie widać tego aż tak bardzo na monitoringu. Twierdzicię też że dzwonił do znajomego żeby go pokierował do domu. I tu jest małe ALE :
1. Gościu jest pijany ale bez problemu znajduję numer do znajomego który wie gdzie mieszka.
2. Znajomy zamiast pokierować go na Wilde, kieruję go w stronę Ronda Rataje.
3. Niebieski wraca do domu
kompletnie nie rozumiem jak komukolwiek może wydawać się choćby minimalnie prawdopodobny scenariusz z ucieczką zaplanowaną przez samą dziewczynę ;/ po cholerę miałaby to robić o 3 w nocy? upozorowanie porwania/nieszczęśliwego wypadku miałoby sens, gdyby coś jej groziło, miała długi, komuś podpadła etc. i takie coś mogłoby się zdarzyć w przypadku faceta, ale kobiety, która pracowała w drogerii? kaman... po 1. kobiety nie myślą w ten sposób, bo są zbyt wygodne na to,
@shady_lane: @akwajuk21: Dlaczego dowód został znaleziony na torach przy AWF? 1) Bo niebieski spanikował i się go pozbył aby jak najmniej go łączyło ze sprawą. To jest najbardziej prawdopodobna wersja. Mniej prawdopodobnym jest że ktoś znalazł jej torebkę i portfel i wywalił tylko dowód. Do kogo dzownił niebieski ze stacji benzynowej? Mógł dzwonić do chłopaka Ewy aby się dowiedzieć czy dotarła już do domu (lub powiedzieć mu że oddaliła się