Wpis z mikrobloga

Mirki byłem wczoraj 1. raz na siłce XD Było całkiem ok, trener pokazał mi przykładowy trening na rozwój całego ciała. W sumie 4 serie po 15 powtórzeń (gdzie 1 seria to rozgrzewka) + bieganie przez jakieś 15 min (lub określona liczba km). Plan wygląda tak, dajcie znać co o nim sądzicie:
Ćwiczenie na nogi: Suwnica (wypychanie), wyprosty/prostowanie pod udzie, noga tym (zginanie pod udzia)
Plecy: Wiosłowanie wasko lub szeroko lib ściąganie z góry

Klatka: Wyciskanie, butterfly

Barki: Wyciskanie w gore, wznosy ramion bokiem,

Triceps: Pompki szwedzkie, wyptosty przedramienia

Biceps: Modlitewnik, uginania przedramion

Co uważacie?

#silownia
  • 29
@ama_tor: O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak co
@koniarek: nie mogę za bardzo przysiadów, mam problemy z kolanami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a na czym powinieniem się skupić? Na razie chciałbym schudnąć tak z 5-6 kg + zrobić jakieś podstawowe mięsnie, bo ich nie mam D:
@ama_tor: a co to za problemy z kolanami coomplu? Też mi się wydawało, że mam problemy z kolanami, ale porobiłem przysiady, wzmocniłem mięśnie i ni ma śladu po bólu a troszkę trenuję kosza i ręczną ( ͡° ͜ʖ ͡°). No chyba, że to zdiagnozowane i w ogóle