Wpis z mikrobloga

drodzy Kolezanki i Koledzy, chcialam sie z Wami kulturalnie pozegnac :) bede za Wami tesknic i pewnie bedzie mnie bardzo korcilo, zeby wejsc na wykop (jesli bedzie wifi w hotelu to tak prawodopodobnie zrobie), ale ogolnie nie bedzie mnie do poniedzialku rana. Test czy jestem uzalezniona od wykopu ;) caluje Was goraco przed lotem do the city of my dreams <3 London <3
  • 70
  • Odpowiedz
@Ryu: najbardziej przydatne zyczenia xD wylatuje o 10:40, wiec bede jeszcze sie nudzic na lotnisku ;) no i czekam na odpowiedz @zurawinowa :D przynajmniej wiem, ze do mojej grupy nie chodzi, bo sie afiszuje z plusami od @odrealniony z wykop party :D mam te komputerze, na telefonie, kilka nawet rozdalam, zeby zareklamowac wykop w wyzszych sferach ;D
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_:

Nope, koło Barbakanu jest Museum of London. Najbardziej #!$%@? w kosmos muzeum na planecie. Jak już dojdziesz i podejdziesz od frontu to polecam usiąść sobie na jednej z kamiennych ławek i podumać patrząc na kamienice naprzeciwko. Mam bardzo dobre wspomnienia związane z tymi ławeczkami, swego czasu sporo tam pokonwersowałem z jedną osobą ;)
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: No i niestety wyjątkowo wcześniej poszłam spać i nie widziałam, że odpisałaś.

Haha,chodziłyśmy razem w zeszłym roku na SLA. :D I pewnie czasem minęłyśmy się na piętrze. Byłam na niderlandzkiej. ;)
  • Odpowiedz