Wpis z mikrobloga

#rozowepaski, jest do Was sprawa. Mam zamiar kupić przyjaciółce (friendzone here) koszulę na święta z tego sklepu mniej więcej taką jak linkuję, no ale jest mega problem. Nie ma pojęcia jaki rozmiar. Mój friendzone jest dosyć wysoki. Przy moich 185 cm wzrostu nie musiałem się mocno schylać żeby jej spojrzeć w oczy. Z tego co widzę to te ubrania są dosyć luźne, dlatego czy nie będzie problemem wzięcie największego możliwego rozmiaru? Są dostępne głównie dla kurdupli (bez obrazy) mających mniej niż 170 cm wzrostu, a więc trochę strach w oczy patrzy przed kompromitacją. Pomożecie? Pomożecie?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomocy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rudamaryja: Mi osobiście się podobają te koszule. A ona ma przyjaciółkę z Ukrainy, jest dosyć otwarta na różne kultury, dlatego pomyślałem, że może jej się spodobać. A ubrania ładne, więc czemu by nie? Jeśli masz jakiś sklep z nowożytnymi ubraniami z wzorami haftowanymi w wzory folkowej kultury polskiej, to możesz podlinkować. Chętniej kupię takie niż ukraińskie.

  • Odpowiedz
162 here :D @mrraspi: mają ładniejsze na stronie, niż ta którą dodałeś :>
Dokładnie, mało powiedziałeś o sylwetce. Jeżeli jest wysoka, ale do tego szczupła to nie ma sensu brać największego rozmiaru. Zwłaszcza, że koszula, którą pokazałeś jest luźna więc i tak będzie dobra. Ogólnie to ta bluzka i sukienka dużo ładniejsze :>
  • Odpowiedz