Wpis z mikrobloga

Nawiązując tych wszystkich tych wynalazków typu "dieta pudełkowa" itd. informuję, że żrę co mi smakuje i żyję bo wychodzę z założenia, że człowiek najedzony tym co mu najbardziej smakuje jest szczęśliwszy, nawet jak są to rzeczy nie do końca najzdrowsze bo życie to nie konkurs na to, kto piękniej będzie wyglądał w trumnie! ( ͡ ͜ʖ ͡)

#jedzenie #jedzzwykopem #dieta #kochamgluten #nabogato #oswiadczenie #humor
  • 23
  • Odpowiedz
@Ripper_roo: Mnie chodzi o to jak widzę matkę z dzieckiem, które nawet raz nie jadło tego pieprzonego fastfooda i argumentacja na poziomie to nie zdrowe albo nie będzie Ci smakowało ... to mnie się nóż otwiera, gdyż jestem wyznawcą metod empirycznych, a nie tego, że matka wie lepiej co będzie smakowało dziecku( ͡ ͜ʖ ͡). Jeszcze chyba nikt nie umarł od zjedzenia jednej bułki z
  • Odpowiedz
@saint: @Delila: #!$%@? to skad nagle te kg maja sie pojawic na ciele ? z powietrza ? z wody ? nie #!$%@? bata, ze koles ktory je to samo i rusza sie tak samo nagle utyje, no nie ma #!$%@?, chyba ze ta nieudana punkcja spowodowala ze sie ruszac nie mozesz to nagle twoje zapotrzebowanie kaloryczne sie zmniejszylo z powodu braku ruchu, a jesz tak samo to wtedy
  • Odpowiedz
@Delila: no widzisz i tu juz widze ze #!$%@? glupoty, bo odsylasz do googla nie majac samemu pojecia co piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) no wlasnie zerknelem w google i jest napisane ze 'delila #!$%@? glupoty' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: zamiast wypisywac glupoty, nauczylbys sie szukac. Caly drugi rok studiow mialam farmakologie, wiec sorki :( nie chce mi sie dyskutowac z burakiem, ktory uwaza sie za medrca. Obys nie musial kuracji sterydami przechodzic.
  • Odpowiedz
mam ze 3 kg nadwagi wynikającej raczej z branych wcześniej leków ...


genialny cytat, az se musialem skopiowac osobno ( ͡° ͜ʖ ͡°) dosyc czesto stosowana wymowka przez leniwych grubasow, zeby samego siebie oszukac, skad te dodatkowe kg sie wziely ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Chłopie idź się leczyć u lekarza od głowy, ale nie wiem czy Ci to pomoże. Mam BMI na poziomie 26 - 89 / 186. Brałem końskie dawki Hydrokortyzonu:

Hydrokortyzon

Działania niepożądane:

Podczas stosowania przewlekłego w dawkach pozasubstytucyjnych (większych) mogą występować: nadmierne zwiększenie masy
  • Odpowiedz