Wpis z mikrobloga

Ja kupiłem TESO na chwilę przed przejściem na B2P za śmieszne pieniądze bo jakieś 50 zł. Kilka dni później cena skoczyła do ~120zł. Co prawda nie pograłem jakoś specjalnie dużo i odniosłem wrażenie, że dużo contentu dla pojedynczego gracza ale myślę, że warto. Jakby nie to, że na nic nie mam czasu to bym grał :)
@Derol: warto raz przejsc glowne questy, sa calkiem spoko. Crafting tez jest b dobry, a na pvptez mozna troche godzinek przegrac, ogolnie polecam, choc #!$%@? w niektoryvh rzeczach. To jest pve dla jednego gracza jest zbyt proste, a takze dalsza progresja ktora polega na robieniu questow pozostalych frakcji.
Narazie nie gram od paru miesiecy, czekam az powychodza dodatki i az dodadza w koncu pvp w justice systemie.
@Derol ja nie zauważyłem różnicy w płynności pomiędzy gw2 i teso. Optymalizacja na bardzo przyzwoitym poziomie. @cyrkon możesz powiedzieć coś więcej o PvP ? Nie miałem okazji sprawdzić jakie są tryby ?
@zel: no niestety jest tylko jeden, to znaczy cyrodill - pvp area, nie chce mi sie opisywac dokladnie, ogolnie masz 3 strony, forty na mapie i elder scrolle, frakcje zdobywaja punkty za kontrole nad fortami i zwojami. Jest tez sporo jaskin, etc porozrzucancyh.
Dodatkowo w ostatnim dlc zostalo dodane imperial city - mniejsze pvp, nastawione raczej na grupy kilkoosobowe, z elemantami pve.