Wpis z mikrobloga

idą swięta więc postanowiłem zrobić małe zakupy ;) wczoraj trafiły do mnie następujące pajączki -
Haplopelma albostriatum (L2)
Poecilotheria subfusca lowland (L1)
Poecilotheria striata (L2)
oraz gratisowy
Chilobrachys dyscolus black (L3)

na zdjęciu P. striata która jako jedyna przyjechała zahibernowana (pozostałem były nad wyraz ruchliwe i żywe), ale kilkadziesiąt minut w temperaturze trochę większej niż pokojowa przywróciło ją do żywych ;) w komentarzach pozostałe maluchy

jeśli jesteś zainteresowany większą ilością pająków obserwuj mój tag -> #pajeczyszaniec

#ptaszniki #pajaki #pajak #pajonk #terrarystyka #hobby #arachnofobia #ptasznik #smiesznypiesek #zwierzaczki
K.....d - idą swięta więc postanowiłem zrobić małe zakupy ;) wczoraj trafiły do mnie ...

źródło: comment_EypfkvB7dx93sh5brMK4fzS7e23WHwyb.jpg

Pobierz
  • 19
@Baczy: no taka Poe to raczej krzywdy nie zrobi ;) tutaj masz hodowce który w nich grzebie jak knur w ziemi -> https://www.facebook.com/poecilotheriapl/?fref=ts - posiadam również H. incei i on jako jedyny pająk gdy się w niego dmuchnie to nie ucieka a rzuca się na ten pęd powietrza w morderczy szale :D pędzelek to jego ulubiona przekąska ;) a opisywany jest jako łagodny - nie ma reguły, samemu trzeba wybadać na
@Baczy: P. murinus też tam gdzies się u mnie chowa ;) jednak największy respekt mam do H. maculata - może nawet nie z powodu jadu (który podejrzewam że będzie mocniejszy niż Poe) ale szybkości i nieobliczalności.
@butterfly: aktualnie 14 :p jeszcze C. elegansa na pewno mam w planach zakupić oraz planuje mimo wszystko skupić się na hodowli rodzajów Haplopelma i Poecilotheria więc będe zmierzał do zakupu każdego gatunku jaki uda mi się znaleźć :) z czasem może jakiegoś trapdoora zakupię ewentaulnie eresusy bo też są ładne :D takie tam wizje na przyszłość moje