Wpis z mikrobloga

Witajcie Miraski! :)

Mamy dla Was dwie wiadomości - dobrą i złą. Dobra jest taka, że tegoroczna świąteczna Wykopoczta ruszy, a zła, że nie wiemy konkretnie kiedy, ale staramy się by było to w niedługim czasie :) Dlatego prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości i wyrozumiałość, gdyż przygotowanie nowej edycji zawsze zajmuje sporo czasu :)

Pozdrawiamy,
Organizatorzy

#wykopoczta #wykopocztaogloszenie #wykopocztaorganizacja
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bebeto39: Nie było napisane inaczej, na pewno. W regulaminie chodziło o to, że można dostać bana na kolejne edycje, tzn nie brać udziału w następnych edycjach zabawy. To nie administracja Wykopu organizowała zabawę, tylko użytkownicy, więc nie było mowy o banach na portalu.
  • Odpowiedz
@acidd: podobnie jak i ja, przez chwilę się ucieszyłam ale jak sobie przypomniałam moje zeszłoroczne starania i to, że Mirek który miał mi pierwotnie paczkę robić - dał ciała, to odechciewa się starań :) dlatego to był mój pierwszy i ostatni raz :c
  • Odpowiedz
@Wykopoczta: no ładnie. A ja już się na #secretsanta zapisałam i na dniach wysyłam paczkę do usa... I teraz będę musiała myśleć nad jeszcze jedną paczką na rodzimą edycję... :P Ale spoko - wybaczam Wam! Lubię niespodzianki :D
  • Odpowiedz