Wpis z mikrobloga

jak czytam w mediach wolnej polski, która to tę wolność przez 25 lat budowała, że nasz nowy rząd to ksenofobiczna, zaściankowa, nekrofilskia i antyludzka zbieranina, która dokonuje zamachu na wolność i obywateli, to mi serce się raduje z tego bólu dupy; wyobrażam sobie dwóch hipsterków, no może jednego, jeszcze jedną feministkę, no i może jakiegoś pana z dwoma kręconymi loczkami przy policzkach, coby dopełnić moje rasistowskie i zaściankowe wyobrażenia, jak siedzą przy jakimś stoliku na czerskiej, piana im leci z pyska, krew hektolitrami z dupy i espresso z automatu do szklanki z mlekiem sojowym; najlepsze jest to, że ta piana nie zejdzie im tak szybko - każda ustawa przegłosowana przez pis, każdy zgłoszony prokuraturze polityk prawdziwie europejskiej opozycji - niszczy ich naczynia krwionośne w dupie niczym napalm kitajców w wietnamie; oh słodki bólu dupy nie przestawaj się sączyć z monitora

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #niepopularnaopinia #sejm
  • 17
Brzmi bardzo mądrze.

@spere: po 8 latach sprawiania, by żyło mi się lepiej, gdzie mnie ograbili na każdym kroku i w każdej pozycji, naprawdę wolę by politycy byli zajęci sobą - pis podgryzał po, a po ustami ewki płakało na konferencjach, że bijo; mi jako zwykłemu obywatelowi nie związanemu zawodowo z zadną instytucją publiczną, literalnie nic nie grozi, a przynajmniej ignorancko mogę pośmiać do tv widząc zapłakane ryje po
@zabulon: ale PiS właśnie nie jest zajęty sobą i PO, tylko Polską, w tym rzecz.
I chce, żeby mu nikt nie przeszkadzał w tym, jak będzie ją urządzał.

A to, że mieli wczoraj w nocy na sali heheszki z płaczącej PO i gęby im się śmiały, to tylko przy okazji bonus taki. A swój strategiczny plan realizują metodycznie krok po kroku.
@spere: Mam takiego znajomego, ktory twierdzi ze jak pis rzadzil w 2007 to wtedy "wydarzyly sie najgorsze rzeczy w polsce, pozamykano wszystkich biznesmenow, takich jak kluska wiesz, wszystko zniszczyli, bo mieli taki plan urzadzenia polski". I z debilem za nic w swiecie nie idzie rozmawiac.

Podobne uczucie mam jak czytam straszenie "że pis ma mroczny plan i nie zawaha się go zrealizować". Co może być gorszego od emigracji (najpierw zarobkowej, potem
Na wypoku większość osób sądzi tak samo jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Inguz: @zabulon: nie tylko na wypoku. Po prostu w trakcie i po wyborach pewna grupa mediów i ludzi najzwyczajniej odleciała i przeniosła się do innej rzeczywistości. Osiągnęła nowy poziom śmieszności i nie warto już się nimi przejmować czy z nimi dyskutować( ͡° ͜ʖ ͡°) Można tylko podziwiać jak odlatują
Co może być gorszego od emigracji (najpierw zarobkowej, potem na stałe) paru milionów Polaków?


@zabulon: To PO ich wygoniła z Polski? Zawsze wydawało mi się, że zostały otwarte dla Polaków rynki pracy na Zachodzie. Ludzi ciągnie tam, gdzie mogą więcej zarabiać. Kiedy polska gospodarka urośnie, ludzie zaczną wracać/przestaną wyjeżdżać. Rządy PO były mocno średnio liberalne, więc gospodarka nie rosła tak szybko, jak mogłaby. Program PiS natomiast rzuca jeszcze większe kłody pod
@zabulon: nie wiem, może coś pominąłem.. Ty naprawdę nie widzisz, że to jak (przecież w przypadku PiS nie chodzi o to, że "to PiS", tylko o to, co oni robią) ktoś rządzi ma później wpływ na Twoje życie?

Jeśli dziś dopuszczasz do tego, że PiS łamie zwyczaje a nawet prawo, to co będzie jutro? Nie widzisz tendencji i do czego to zmierza?
@zabulon: ja akurat pamiętam tamte czasy 8 lat temu, ale właśnie nie bardzo widzę sens wdawać w polemiki, które tu na wypoku powtarzają się setki razy już.
Tej siły już nikt nie powstrzyma ;-) trzeba poczekać myślę rok dwa na następstwa, gdy będzie przechodzić każda ustawa, bo mają prezydenta, senat, i teraz wyłączyli trybunał.

Jeśli komuś nic nie mówi owacja na stojąco po brzmiącym #!$%@? rewolucyjnie haśle "Prawo to nie świętość,
jak czytam w mediach wolnej polski, która to tę wolność przez 25 lat budowała, że nasz nowy rząd to ksenofobiczna, zaściankowa, nekrofilskia i antyludzka zbieranina, która dokonuje zamachu na wolność i obywateli


@zabulon: tyle zdołałem przeczytać, wiem już że reszta nie jest warta uwagi.