Wpis z mikrobloga

@Zamilacz: Moto X Play to pieniądz, nie grzeje się, duża bateria, super aparat, pomijam to co ma wewnątrz ale 2GB ramu do czystego androida spokojnie wystarcza, konkurencyjnie z xiaomi mi4c, który się grzeje i op x, który ma małą baterię jest najlepszym wyborem o ile pasuje Ci 5,5', bo nie każdy lubi duży sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@devastic: Zależało mi na 5", ponieważ według mnie jest to optymalna wielkość tel, ale byłem oglądać Motke w Media i w sumie mógłbym się przyzwyczaić do 5,5". Natomiast zastanawiam się czy jest sens dokładać ten hajs, no i kolega @Frezzek zainteresował mnie tym ZUK Z1, wydaje się być ciekawą alternatywą. Tylko pytanie czy będzie na niego popyt na alledrogo jak za rok jak będę chciał go wymienić na coś nowszego?
@Zamilacz Ja w zeszłym tygodniu kupiłem Moto X Play a mój znajomy w tym samym dniu kupił OP X, dzisiaj u niego jakieś ścinki były. Od siebie, Motorolę polecam, bo w tym przedziale cenowym to bestia.

EDIT: A co do wydawania hajsu, musisz odpowiedzieć sobie na jedno zajebiście ważne pytanie: czy potrzebujesz takiego smartfona?