Wpis z mikrobloga

@MaciejPN: zależy jak na to patrzeć, ale porównując się z backpackerami z innych krajów, to byłem biedakiem ;P Tam sami szwedzi, kanadyjczycy, amerykanie, niemcy - 3000 na miesiąc to dla nich byl szok ze ja jeszcze żyję
@MarcinMosak: W Azji żyłem za 300 dolców miesięcznie - średnia z biletami lotniczymi itp wyszła ~400 baksów (przy kursie chyba 3zł czy coś w tą bańkę). Wtedy finowie i szwedzi uwazali mnie za biedaka (TAK SIE NIE DA! ;). Jak bedę miał chwilę na pewno obejrze - chyba ze podniecasz sie jak kopanko tym co mowisz, to wtedy nie dam rady ;)
@MaciejPN: Żyć za 300 dolców to ok, ale ja tam nie chcialem tylko żyć, chcialem zwiedzać, uczyć się surfingu, wynajmować motory, wspinać się na wulkany... generalnie nie chcialem biedować tylko mieć kasę na to na co mam ochotę. Nie wiem co to kopanko ;)
@MarcinMosak: też się za niedłuigo wybieram, interesuje mnie jak noclegi ? Bo ja po Europie to w namiocie, a tam jak jest ? Przyznam że mam jakiś dziwny strach że mnie okradną i sprzedadzą na organy, nie wiem czemu, bo przecież nie raz się spało po lasach, ale że to "tak daleko" i "inny świat". ( ͡° ͜ʖ ͡°)