Wpis z mikrobloga

@Kunnorinno: używam lumii od kilku miesięcy i strasznie mnie denerwują pewne szczegóły np. co to za łączenie się z internetem kiedy włączę messengera fb? Strasznie to irytuje, że kiedy chce odczytac wiadomość to musze czekać 20 sekund aż się połączy. Na androidzie ten problem nei występuję.
Kolejna rzecz - dlaczego nie mogę włączyć nawigacji i janosika jednocześnie?:)
Kolejna rzecz - dlaczego nie mogę włączyć janosika i wyłączyć ekran? Od razu jest
  • Odpowiedz
Może jest na to jakies rozwiazanie


@lucek091: niestety, jak polubiłem lumie, tak krew mnie zalała jak poczytałem o zdupionym multitaskingu.
Najbardziej byłem #!$%@? na to, że nie mogą działać w tle aplikacje głosowe (np. voip). Brak multischowka przelał czarę goryczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ponoć WP10 miał rozwiązać to wszystko, ale jeśli #!$%@? w pupę użytkowników dając im niechciany nowy system, zamiast poprawiając zgoła mniejsze lub większe
  • Odpowiedz
Kolejna rzecz - dlaczego nie mogę włączyć janosika i wyłączyć ekran? Od razu jest strata połączenia internetowego i pada gps.

Może jest na to jakies rozwiazanie?


@lucek091: SOA #1. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mam Lumię 830, często używam Yanosika na wygaszonym ekranie i nie traci połączenia. Nie mam pojęcia dlaczego u Ciebie jest inaczej.
  • Odpowiedz
zainstalowałem W10 i problemy nie zostaly rozwiązane


@lucek091: no i bądź tu biedny. L730 za 5-6 stówek, BB passport za #!$%@? złotówek, o nowszym modelu nie mówiąc ()
  • Odpowiedz