Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj mija równy rok od kiedy nie palę śmierdziuchów :-) Z tej okazji ( oraz zbliżających się świąt ) mam zamiar zakupić sobie jakieś nowe zasilanie ( aktualnie lecę na suboxie ). Korzystam z mutationa v4 i lubię działać na podwójnych grzałkach w okolicach 0,3-0,4 ohma ale gdy w takim setupie próbowałem chociażby zwykłego twisted coila to 50 watt wydawało mi się za mało. W związku z tym potrzebuję czegoś co będzie umożliwiało ustawienie trochę większej mocy i na czym będę mógł pokręcić jakieś ciekawe grzały ( i najlepiej będzie boxem ) Strasznie podoba mi się Tesla 160w Wood ( lub wersja metalowa 120w ) ewentualnie Koopor Plus 200W - pytanie tylko czy jest sens pchać się w takie wielkie sprzęty ? Korzystanie z 2x18650 jest wygodne czy lepiej pobawić się jakimiś mniejszymi wersjami na jednego "paluszka" ? #epapieros
  • 15
@MrGreeneye: Na topowe sprzęty mnie niestety nie stać - chciałbym wydać maksymalnie 350-400 zł na sprzęt ( razem z akumulatorami ). Ten Xcube jest interesujący - zastanawia mnie tylko czy przez przyciski na górze coś się nie uszkodzi przy ewentualnych wyciekach z drippera.

@Czupa360: widziałem go już jakiś czas temu - totalnie mi on nie podchodzi ale może być przydatny do samoobrony, taki trochę granat ;)
@MrGreeneye: Sorry, że odpisuje po takim czasie. IPV4s jest znacząco lepszy pod względem osprzętu od Xcube'a ? O ile w Xcube jest trochę zbędnych bajerów ( głównie ten bluetooth bo ledy są nawet spoko ;d ) to bardzo podoba mi się on wizualnie, z drugiej strony IPV4s tych bajerów nie ma ale za nic mi się nie podoba i teraz nie wiem co wybrać.
@MrGreeneye: Sorry, że męczę ale jeszcze tylko pytanie szybkie w temacie zasilania - LG HG2 18650 3000mAh 20A to dobry wybór ? Będę kupował w enzo ( gdzie będę brał smoka bo w sumie tanio ) lub w edymie gdzie zazwyczaj pobieram bazy i aromaty