Wpis z mikrobloga

@HenryMorgan:

I co z tego? Ostatnio kupilem jedna rzecz w PL na alledrogo. Koszt - 8 zeta z przesylka. Cena na ali z przesylka za darmo? Tez 8... Tylko waluta inna bo 8 ale dolarow...

Naprawde, wiele rzeczy idzie kupic taniej w pl, zwlaszcza jak odejda ci koszty przesylki...
@sylwek2k: Wiem, jedzenie oraz wszystko cięższe niż telefon czy tablet kupuje w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio rozglądam się za robotem sprzątającym. Co z tego, że są takie marki Chuwi, które kosztują około 100-130$ skoro drugie tyle jest za wysyłkę.
(ja nie biorę pod uwagę zwykłych listów ekonomicznych z allegro bo takie przeważnie nie dochodzą)


@aro84:

A ja biore. Place karta, wiec mnie i tak to lotto. A nie zaplace za przesylke wiecej niz za towar ;)
@sylwek2k: ja kupowalem kabelek mhl do telefonu, na allegro 15+wysyłka a na aliexpress 8.90 PLN z wysyłką, czyli allegro na takim gówienku wychodziło 136% drożej : p kupowałem jeszcze kieszeń sata(w polszy 31 z wysyłka u chinola 19 zł) i obudowę na dvd(w polsce 40zł+wysyłka u chinola 21zł) tak jest prawie ze wszystkim, u nas drożej o 50-100%, niby grosze ale po co przepłacać
tak jest prawie ze wszystkim


@coo84:

Prawie, nie znaczy, ze ze wszystkim.

ja wiem, jakie sa ceny na alledrogo, i wiem, jakie sa na chinskich. I ciagle wiele rzeczy kupuje w PL, bo jest po prostu taniej.