Wpis z mikrobloga

@DildoVaggins: A ja się zgadzam. Widziałem grafiki, na których użytkownicy facebooka nie wiedzieli dlaczego ustawili flage. Fejk, czy nie fejk? Dla mnie nie, bo wiem że większość ludzi, która to ustawiła robi to nieświadomie. Nie zastanawiają się czy to w ogóle coś da. "Nowy ficzer?! Łał biore!" ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Chcesz się solidaryzować to zapal znicz, zastanów się nad sytuacją i pomyśl nad tym w jaki sposób oddać szacunek tym, którzy w tym całym syfie cierpią.


@DildoVaggins: ten uczuc kiedy zielonka nie ogarnia, ze w XXI. wieku zmiana avatara JEST aktem solidarności, MOŻE BYĆ wyrazem współczucia i wyrazami szacunku a na pewno już MOŻE BYĆ przejawem tego, że myśli się o tej sytuacji.

inb4 mati i karyna nie wiedzieli czemu
  • Odpowiedz
@DildoVaggins: No właśnie problem w tym, że nie tylko Twoja ;P

Czarnolistować nie ma czemu, wiem, że to może wyglądać dość groteskowo, no ale IMO wiele się to nie różni od zapalenia świeczki. A jak ktoś jest z Suwałk to przecież nie będzie #!$%@?ł do Warszawy, żeby zapalić świeczkę pod ambasadą.

  • Odpowiedz
  • 0
@Wojt_ASR: No to może jakiś dziwny jestem, bo wolałbym taki znicz zapalić w miejscu, które się w jakiś sposób kojarzy w takiej sytuacji z solidarnością z ofiarami. :) Nie musi być przecież koniecznie ambasada. Po prostu jakoś średnio uważam fejsa za takie miejsce. Może dlatego, że już mieliśmy tam jedną akcję solidarności i szał na nią minął tak samo szybko, jak się zaczął. :) Z pozdrowieniami i pełnym szacunkiem za
  • Odpowiedz