Wpis z mikrobloga

Polecam wykopowych ignoratów kłamiących na temat sprowadzenia uchodźców z Mariupola. Wielki sukces ekipy Ewy Kopacz i Schetyny. Po którym laury zbierają zdrajcy Polski z PiS.

brawo PIS!

poprzedni rząd jedyne co zrobił w kwestii uchodźców to podrzucił minę nowemu co było obrzydliwym sku##ysyństwem.

Do ekipy szkodników z PO byli widocznie zbyt biali i cywilizowani, żeby ubogacić w jakikolwiek sposób nasz kraj.

A Ewka Kopacz z Platformy leniwa durna baba mówiła że się nie da.

#

#neuropa #polityka
  • 20
@wloczykij83: ludzie także "darli mordy", żeby nie pomagać imigrantom, oraz inni "darli mordy", żeby pomagać, a inni "darli mordy", żeby sprowadzać tych z Ukrainy, którzy równie dobrze mogli tu sami przyjechać. Darcie mordy to akurat nie zawsze jest dobry wyznacznik dla decyzji rządowych.
Poza tym to nic nie zmienia w fakcie, że ludzie w tym temacie kłamią albo po prostu są ingorantami przypisując jakiekolwiek zasługi PiSowi.
@stekelenburg2: ja nie bazuję na uprzedzeniach, mój znajomy angażuje się w pomoc fundacjom sprowadzającym Polaków ze wschodu, ilość problemów, brak pomocy i niechęć administracji rządowej jest tak ogromna że to się w glowie nie mieści. Gdyby nie opór Polaków to murzyni i Arabowie dawno mieliby tu ośrodki i pomoc (pomijając fakt czy chcieli by z niej korzystać), więc dysproporcje są ogromne.
Wielki sukces ekipy Ewy Kopacz i Schetyny. Po którym laury zbierają zdrajcy Polski z PiS.

Polecam gównomedia finansowane przez totalitarnych populistów z PiS, które kłamią i manipulują jak na prostytutki partyjne przystało.

Reżymowe ganinówki wSieci i wPotylicę robią z ludzi idiotów.

Polecam zakopywać gadzinowe gównomedia pisane przez partyjnych sługusów i pieski PiSu.

PiSowe prostytutki medialne udające dziennikarzy to są jednak megalomani


@GilbertEatingGrape: xD beka z ciebie xD weź
@GilbertEatingGrape: a jak nazwać twoje wpisy chory z nienawiści człowieku, spójrz na to co ty wypisujesz. Jakbyś mógł to byś pewnie zabijał tych wstrętnych PiSowców xD Wścieklizna w czystej postaci. Jeden już taki był co chciał Kaczyńskiego zabić, nazywał się Ryszard Cyba, podejżewam że skończysz podobnie jak on.

@hasta_fatum: jakiej nienawiści, o czym Ty mówisz, spójrz lepiej na swoich kolegów z konserw oraz gównodziennikarzy sprzedających się PiSowi, zobacz ile jadu oni wylewają, ile przekleństw, oszczerstw i kłamstw oni wylewają na wszystkich dookoła.
Także sory, ale jako typowy PiSowiec odwracasz kota ogonem w swojej oblężonej twierdzy.
@GilbertEatingGrape: Chryste, zarzucasz mi dokładnie to co dotyczy ciebie. Kilka wpisów wyżej zacytowałem twoje wypowiedzi a ty piszesz "jakiej nienawiści". Chłopie cierpisz na jakieś ciężkie urojenia, czytasz w ogóle to co piszesz?

gównodziennikarzy sprzedających się PiSowi, zobacz ile jadu oni wylewają, ile przekleństw, oszczerstw i kłamstw oni wylewają na wszystkich dookoła.