Wpis z mikrobloga

@bogiubogi: jaki twardy bordowy... Mirek, ja korzystam z lightrooma tylko by wywołać rawy i ewentualnie dokonać prostej korekty jasności.

W ogóle co to za z dupy pytanie... w jakim stopniu... procentowy stopień używania programu ci podać?

bywają dni że 15% a bywają że 2
@Gacrux: Na zawsze w sercu!

To nie mogłeś tak od razu napisać? Musiałeś wpierw napisać bezsensowny tekst? Dzięki.

A kto piszę, że procentowy? Możesz napisać, że podstawowy, wtedy osoby w temacie będą mogły się domyśleć, że chodzi o prostą korektę i właśnie wywoływanie rawów. Z dupy pytaniem by było jakbym się spytał z jakich opcji korzystacie, wtedy dla właściwego odbioru osoby musiały by mi podać multum idiotycznych i niepotrzebnych mi danych,
@Gacrux: Bez takich bo mnie tu za geja mają :X

Widzę, te opcje do eksportu do druku, na stronę, do książki i są one zupełnie bez sensu, lepiej to wpakować w przypadku drugu to InDesign, bardziej zaawansowana korekta to Photoshop, jakiejś pokazy slajdów, czy ewentualnie filmy, jeszcze można, ale też średnio sens ;).
a co chcesz więcej od lightrooma oprocz korekty poziomow i konwersji do jpg? ;> ewentualnie czasem korekcja obiektywu ale tam nie ma wiele wiecej funkcji