Wpis z mikrobloga

#p---r #rakcontent

Pokerzyści i frajerzy to książka dla dorosłych czytelników. Opowiada o ludzkich słabościach i o strasznym nałogu – pokerze. P---r to gęstwina namiętności. P---r to bezpardonowa walka o pieniądze, prestiż i pozycję wśród swoich. P---r to kobiety, a-----l i wyuzdany s--s. Ta „trojka” przeważnie towarzyszy pokerzystom i ubarwia ich życie. Książka wprowadza w ten dziki i bezwzględny świat, który potrafi zniszczyć z dnia na dzień najlepiej poukładane życie.


Opis książki "Pokerzyści i Frajerzy". Powieść została wyróżniona w konkursie Literacki Debiut Roku 2012.

Trafiłem szukając jakiejś pozycji w księgarni internetowej Woblink. Wyskakuje jako pierwsza po wpisaniu "p---r" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziarna_dyni: Nie od dziś wiadomo, że p---r nie ma dobrej ogólnej opinii. Jak grałem jeszcze na studiach co by sobie coś dorobić to wytłumaczenie tego komukolwiek równało się z głupią miną, z której jako pokerzysta mogłem wyczytać, że mają mnie za zatraconego w hazardzie gościa, dla którego już nie ma nadziei( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Dominika Bogacz (10.09.2013) P---r - gra karciana, której celem jest wygranie pieniędzy od pozostałych uczestników dzięki skompletowaniu najlepszego układu lub za pomocą tzw. blefu.... Po przeczytaniu tej książki słowo P---R nabrało dla mnie zupełnie innego znaczenia. To: bezwzględność, wyzbycie się wszelkich norm społecznych, a-----l, wyuzdany s-x i "uzależnienie" z którego ciężko się wyzwolić. Lektura pochłania czytelnika bez reszty, POLECAM!!!.
  • Odpowiedz