Wpis z mikrobloga

Ostatnio poznałem #rozowypasek na #badoo i gadało nam się świetnie.Rozmawialiśmy o bzdetach i o tym jak będziemy jeździć Tygrysem.


Dostałem jej fb,ale jak proponowałem jest spotkanie to zawsze była zajęta(koło albo wyjazd samorządu studenckiego)
Od piątku(czyli wyjazdu) się nie odzywa.Może #logikarozowychpaskow i sama napisać nie chce,chociaż napisałem żeby napisała jak będzie miała czas (była online).

Moje pytanie jest następujące.Olać i dać sobie spokój,czy próbować dalej,bo dziewczyna wydaje się fajna?W sobotę niby są Andrzejki w które organizacji brała udział,ale wolałbym zaprosić w miejsce,gdzie można normalnie porozmawiać na mieście.
( ͡° ʖ̯ ͡°)


#gorzkiezale #feels
  • 10
@aleks0814: po pierwsze, nigdy nie mow dziewczynie "napisz jak bedziesz miala czas", albo "napisz jak bedziesz miala ochote", bo w 99% procentach przypadkow Ci NIE NAPISZE (ten 1% to laska, ktora juz znasz lepiej i jest w Tobie zabujana po uszy).

Niestety tak juz jest, ze laski nie sa zdecydowane w swoich dzialaniach, moze pomysli przez chwile zeby napisac, ale za moment w jej pustym lbie pojawi sie milion powodow, dla
@Aganiok__: Nie napisałem,że ma rezygnować
@Kimchi: Chciałem ją oprowadzić po mieście,czołg pokazać,bo lubi historię i jest tu od 2 miesięcy+plus jakaś kawa albo sushi wieczorem,bo ona alko nie pije.
Najwyżej będę szukał innej heh.
Dzięki za odpowiedzi
@aleks0814: zacznij szukac od razu, nie skupiaj i przywiazuj sie do jednej, bo potem znajdziesz sie w ciemnej dupie i nie bedziesz juz chcial nikogo zapraszac, stracisz cala energie.

A tak to zawsze masz jakas alternatywe, nie czekaj na jakas pipe az Ci laskawie odpisze w ostatniej chwili, bo pewnie teraz siedzi obsrana i sie zastanawia co Ci odpisac, zebys sie nie poczul urazony. Bedzie zwlekac do konca, a ty zostaniesz
@Kimchi: Problem jest taki,że jak piszę z wieloma to zaczynam się gubić i nie pamiętam o czym z którą gadałem
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poza tym to mam takie kryteria,że rzadko zagaduje.Musi słuchać czegoś cięższego(chociaż hardrock).Czemu?Takie widzi mi się.