Wpis z mikrobloga

W #mcdonalds uwielbiam że w niektórych punktach są takie samoobsługowe panele. Wybierasz co chcesz jeść, możesz od razu zapłacić kartą i jedyna relacja z obsługą jest wtedy, gdy odbierasz zamówienie. Polecam motzno #introwertycy Genialne urządzenie.
  • 14
  • Odpowiedz
@Michaszki: już kij z tym introwertyzmem ale nie musisz czekać w kolejce bo inni boją się tego użyć

Elo
grupa B: nieśmiały, zamknięty w sobie, z niskimi umiejętnościami nawiązywania kontaktów z ludźmi, bojący się ludzi i robienia czegoś przed innymi, lubiący być zostawiony samemu.

@zielin0: zgadzam się, nie ma to jak osoba która podejdzie do kasy, chociaż stała tam już 10 minut i nagle zaczęła się zastanawiać co by
  • Odpowiedz
@Jade: Z jednej strony fajne, z drugiej strony jeśli jem coś rękami to idę je najpierw umyć. Kiedy umyję ręce to nie chcę już używać uwalonego przez wszystkich ekranu dotykowego :D. Kiedy najpierw zamówię, a potem pójdę umyć ręce to się stresuję, że nie zdążę po zamówienie ;). W efekcie stoję w kolejkach :D.
  • Odpowiedz
@xhxhx: Mam, ale zabieram głównie w dalsze wyprawy, nie wyrobiłem sobie nawyku noszenia tego codziennie ze sobą :(. A może powinienem chociaż w aucie wozić :D.
  • Odpowiedz
@xhxhx: Nie mam torebki :( Facet ma przewalone pod tym względem ;). Pół biedy kiedy jestem samochodem, ale czasem na mieście nie ma jak, jedyna alternatywa to wypchane kieszenie, albo latanie z kołczanem, a to raczej nie wchodzi w grę ;).
  • Odpowiedz